1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Odchudzone Xbox One i PlayStation 4 będą potężniejsze od standardowych wersji

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Kwiecień 12, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Najsłynniejszy dziennikarz związany z naszą branżą Geoff Keighley jest jedną z najlepiej poinformowanych osób, która może co nieco, legalnie, puścić pary z ust. Został zaproszony zatem do najnowszego podcastu The Inner Circle, w którym to opowiedział o przyszłości konsol i tym co może pojawić się na E3.

Kwestią, która najbardziej zainteresuje wszystkich graczy jest to co zaoferują nam odchudzone wersje konsol Microsoftu i Sony. Geoff zdradził, iż rozmawiał z jednym z wysoko postawionych pracowników giganta z Redmond.

Z jego rozmowy wynikło, iż Amerykanie pragną podążać za trendem jaki reprezentują PC i sprzęty mobilne, czyli regularne zwiększanie swych możliwości. Dlatego też możliwe jest, iż w Xbox One slim zobaczymy lepszy procesor graficzny, bądź usprawnione kości pamięci RAM, co wpłynie na osiągi konsoli.

Dziennikarz całość przyrównał do sytuacji, w której Xbox 360 rok po premierze dostał wersję z dodanym portem HDMI, co bardzo wkurzyło tych, co zdążyli zakupić już swój egzemplarz. W tym przypadku powinno być inaczej, czyli każdy XOne będzie odtwarzał wszystkie gry, lecz prawdopodobnie z różną mocą.

Niestety to nadal tylko przypuszczenia i ewentualności, jakie "prawdopodobnie" zobaczymy już na targach E3 lub w ich okolicach. Geoff dodał również, że Sony także będzie chciało usprawnić PS4. Wszystko spowodowane jest tym, że w przeciągu najbliższych pięciu lat obecne możliwości obu konsol będą bardzo słabe, w porównaniu do tego co osiągnie każdy inny sprzęt - nawet mobilny. Firmy po prostu będą chciały nadążyć za innymi.

Dlatego też prognozuje się, iż cykl życia tej generacji będzie znacznie krótszy niż poprzedniej. Drugą ważną kwestią jest sama sytuacja gier, jakie ujrzymy w Los Angeles.

Dodatkowo słynny dziennikarz powiedział, że możemy zobaczyć kolejne "ekskluzywne sensacje", takie jakimi były Rise of the Tomb Raider i Street Fighter V.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1698
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    W takim przypadku dobrze, iż dopiero igram z myślą zakupu XO albo PS4 :) - bo raty za tv za 2 miechy się skończą :)

4. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    192
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Ja tak czy siak będę wymieniał premierową konsole na wersję steam także to dobre wieści i fajnie jakby się to sprawdziło:)

5. Onicniepytaj

Polubienia:
    1698
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Tak w ogóle jeżeli to prawa, że "nowe wersje" były by mocniejsze od starych to lekko robienie klienteli w bambuko. Bo jak ktoś kupił sprzęt na premierę to nie dość, że zapłacił znacznie więcej to teraz ma "gorszą konsolę".

Hehe można było by powiedzieć, że konsole coraz to bardziej przypominają PC. W PC otwierasz budę wymieniasz procek, płytę, kartę czy co tam chcesz.. A tutaj wymieniasz całą konsolę .

6. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa

no to co powiesz o tym ze ktos kupuje samochod za 100 tys a po roku czy tam dwoch wychodzi ten sam model po liftingu z lepszymi silnikami, ladniejszym wnetrzem itp. takie teraz sa czasy

7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Bzdura nie ma szans na to. Musieliby dwa razy grę robić, nie ma co się rozpisywać bzdura..

8. Jacław

Polubienia:
    192
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Nie pamięta już nikt czasów jak najpierw była 360 bez hdmi, a później nagle czary mary i się pojawiło?:)

9. akir

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    To nie zmieniło xboxa, można powiedzieć był xbox slim a w e zabrali optyka. To nie zmiana wydajnosciowa

JaZz lubi to.
  10. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    po co niby dwa razy? wystarcza dwa ustawienia graficzne, czy gre na PC trzeba robic 1000 razy pod 1000 konfiguracji komputerow graczy? wystarczy dac dwa ustawienia, stara konsola lub nowa konsola i problem z glowy

11. akir

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Optymalizacja jak inny układ o to chodzi mi. Taka zmiana jak pisałem nie ma szans

12. Jacław

Polubienia:
    192
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Wiem, że to nie zmiana wydajnościowa, ale ogólnie zmiany już były i nikt nie płakał, jeśli tu by wsadzili lepsze bebechy też by nikt nie płakał, kto by chciał kupiłby Slim kto nie zostałby przy tym co ma i w czym problem? Czy pctowcy płaczą bo ktoś ma lepszy sprzęt?

13. akir

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Konsole to nie pc. Akcje firm poleciały by w dół w USA były by zbiorowe pozwy. Nie ma sznas

14. horacy4

horacy4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja tylko liczę na to ze te konsole slim będą mniej prądu zjadać reszta mnie nie obchodzi

15. Onicniepytaj

Polubienia:
    1698
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    I takie coś jest bardzo prawdopodobne tak jak to było w Xenonach, Jasperach itp itd.

Ale czemu porównujesz samochód do konsoli? Jak tam to wiadomo, że tak jest. To tak jakbyś jeszcze dodał smartfony - to samo. Mowa tutaj o konsolach. Konsole możesz porównać tylko do konsol.

Widziałeś jakieś mega hiper zmiany "wydajnościowe" w stosunku PS2 Fat do PS2 Slim? Bo ja nie. Mowa oczywiście o procesorze, karcie graficznej, pamięci itp. Wygląd itd nie biorę pod uwagę.

16. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Jeśli okaże się to prawdą, to chyba będzie czas zmienić hobby, bo nie mam zamiaru zmieniać konsolę co 2 lata niczym PC. Nie po to ten sprzęt nazywa się KONSOLA.

17. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    wszyscy caly czas pisza ze obecne konsole sa takie jak PC, teraz nagle piszecie ze to nie PC, zdecydujcie sie bo gubie sie w waszych wypowiedziach

Tomsi dlaczego niby nie moge porownywac konsol do samochodow czy tabletow czy nawet komputerow? mechanika jest taka sama, kupujesz towar ktory po chwili staje sie ulepszony i zeby miec go ulepszonym musisz go wymienic, nie rozumiem tego ze MUSZE porownywac konsole z konsola, to mam porownywac PS ONE z XO? wkoncu obie to konsole...

18. Quertin

Quertin Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    Co da ulepszenie bebechów? Grafika i FPS chyba będą takie same, nie ważne, czy zagram na Facie, czy Slimie!? Jeśli będzie inaczej to ja chyba przesiadam się na PC, jak nadejdą kolejne nextgeny...

19. Jenx

Jenx Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie wiem po co są takie kłótnie mi się wydaje że czas najlepiej pokaże który sprzęt lepszy pierwsze gry na Xbox 360 na początku też nie wyglądały super dopiero po 2-3lat nauczyli sie robić gry już w miarę .dlatego ja się nie będę spieszył z kupnem nowej konsoli.

20. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    A ja uważam że polepszenie bebechów jest możliwe i wcale bym się nie zdziwił jakby to zrobili. W końcu duzo ludzi nie chce zmienić konsli z powodu kiepskiej grafiki na ng albo tak jak ja kupiło pcta.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

21. LoKo6264

LoKo6264 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    Jak zrobią tak raz że slim będzie miał w grach lepsze fps i grafikę to spoko - ale jeśli to się zdarzy raz. Jeśli to ma być tak cały czas to już to chore będzie...

Wczytywanie...

Poleć forum