Odchudzony Xbox One nie będzie po prostu wersją Slim?

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



Rok 2016 zapowiada się na pomyślny dla Microsoftu pod kątem gier, jakie zasilą wkrótce bibliotekę Xboksa One. Poważnego przemodelowania może się za to doczekać sam sprzęt i nie będzie polegało wyłącznie na zmniejszeniu gabarytów konsoli.

Nieoficjalne informacje opublikowane przez branżowy serwis Petri powołuje się na wewnętrzne źródła, które głoszą, że Microsoft wraca do planów wydania odchudzonego urządzenia. Nie ma to być jednak zwykły Xbox One Slim.

Zdecydowanie lżejszy XOne miałby odtwarzać gry pozyskane wyłącznie za pośrednictwem sklepu Windows i stanowiłby wtedy konkurencję dla Apple TV.

Podobne pogłoski można było napotkać już w okolicach premiery XOne'a, lecz ciężko stwierdzić, czy mówimy obecnie o tym samym pomyśle, do którego teraz MS chce powrócić.

Jeżeli Microsoft zdecyduje się wyprodukować taką wersję konsoli, to w sklepach zobaczymy ją nie wcześniej niż w drugiej połowie roku.

 

mrok

Ryżownik
Ryżownik
Użytkownik
Furwy znów badają rynek...
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Łoo lol. Znów mają głupie pomysły.. znów chcą zrazić do siebie graczy? Szło im dość dobrze - odbudowywanie utraconej reputacji..
 

mrok

Ryżownik
Ryżownik
Użytkownik
Łoo lol. Znów mają głupie pomysły.. znów chcą zrazić do siebie graczy? Szło im dość dobrze - odbudowywanie utraconej reputacji..
Teraz, to maja wymówkę chcą zrobić podobny sprzęt do apple :)
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Łoo lol. Znów mają głupie pomysły.. znów chcą zrazić do siebie graczy? Szło im dość dobrze - odbudowywanie utraconej reputacji..
a co Ci przeszkadza w tym urządzeniu? Przecież to nie będzie zamiast XO tylko kolejna konsola której nie musisz kupować
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
a co Ci przeszkadza w tym urządzeniu? Przecież to nie będzie zamiast XO tylko kolejna konsola której nie musisz kupować
To przeszkadza, że jak igrają z tą bzdetną myślą to na pewno chcą ją rozwinąć $$ i w przypadku "nowych konsol" zaimplementować..
Niech sobie odpuszczą takie zagrywki. Już mieli przedsmak "zagrywek" z XO (na początku) i jak to się odbiło na ich marce i szacunku graczy.

Dalej rozwijać myśli chyba nie muszę ;).
 

MatGlo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Nie widze nic złego. Mniejszy odchudzony xbox one dla tych co wolą edycje cyfrowe, spoko pomysł! Mnie nie złapią na to bo wole wersje na płytach (chyba że duża w cenie różnica) ale napewno znajdą nabywców sporo którzy chętnie zaoszczedza miejsce nie tylko na braku płyt ale i mniejszym sprzęcie.
I to nie jest żadna zagrywka, bo to tylko alternatywa która graczom może pomóc ale nie zaszkodzi.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
 

DarthOne

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak dla mnie to odchudzony ruszy sprzedaż Xboxów - te obecnie stanieją, a odchudzone zdobędą względy graczy, którym aktualne gabaryty nie odpowiadają. Kto wie - może będzie też wersja bez napędu optycznego - wyłącznie gry w cyfrowej wersji i przez USB? :D
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
Skoro gry tylko ze sklepu to albo się mylę albo nie - ale konsola będzie zapewne bez napędu BR.
A to już trochę się mija z tym czym w zasadzie MS ją reklamował i w zasadzie każdy użytkownik miał to za atut - czyli jako centrum multimedialne.
Nie wyobrażam sobie konsoli multimedialnej bez napędu, gry owszem można ściągać ze sklepu, ale dużo osób ogląda czasem jakiś film na BR, słucha muzyki itp. więc napęd jak najbardziej był by wskazany.
Ech pazerności M$ jak widać ciąg dalszy, gratuluje pomysłu :)
 

piter1811_jolkipolki

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jeśli będzie hdmi 2.0 to biorę bez zastanowienia
 

adam_k27

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak dla mnie to odchudzony ruszy sprzedaż Xboxów - te obecnie stanieją, a odchudzone zdobędą względy graczy, którym aktualne gabaryty nie odpowiadają. Kto wie - może będzie też wersja bez napędu optycznego - wyłącznie gry w cyfrowej wersji i przez USB? :D
A ja myślę że wypuszczą w niższej cenie zestawy z konsolami wykastrowanymi z napędów blue ray i pewnie jeszcze z kilku innych rzeczy, np złącza na kinecta którego obecnie olewają. Zaś zwykłe wersje podrożeją i raczej już nie będą oferowane w promocyjnych zestawach
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Jak dla mnie to odchudzony ruszy sprzedaż Xboxów - te obecnie stanieją, a odchudzone zdobędą względy graczy, którym aktualne gabaryty nie odpowiadają. Kto wie - może będzie też wersja bez napędu optycznego - wyłącznie gry w cyfrowej wersji i przez USB? :D
"Zdecydowanie lżejszy XOne miałby odtwarzać gry pozyskane wyłącznie za pośrednictwem sklepu Windows i stanowiłby wtedy konkurencję dla Apple TV."

Więc o napędzie BR można definitywnie zapomnieć ;)
 

DarthOne

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie doczytałem pierwszego postu. Napęd BR na pewno za parę lat już odejdzie "do lamusa". :D Zastanawiać też się można nad ceną - 250$? 200$?
 

Quertin

Użytkownik
Użytkownik
Już myślałem, że to kolejny news o tym, że powstanie odchudzona wersja konsoli z lepszymi bebechami, przez co wzrośnie wydajność w grach :p
 

horacy4

Użytkownik
Użytkownik
Odchudzony xbox one już był jak go wypuścili na rynek bo nie miał w sobie zasilacza / a wyobraź sobie jak by go tam wrzucili jak by ta konsola wyglądała jak stodoła :)
 

paTherion

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja i tak siedzę na cyfrowych wersjach więc żadna różnica. Bluray nie używam - przynajmniej nie w xboxie - to samo z muzyką. Ale wielkość mi nie przeszkadza więc zostanę z moim starym modelem. Zresztą takich plotek było już multum na różne tematy - poczekamy zobaczymy.


Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk
 

fitness

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
A mi się mój klocek podoba i nie wymienię nigdy na mniejszego

wyskrobane z Sony Xperia m4 Aqua
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
Już myślałem, że to kolejny news o tym, że powstanie odchudzona wersja konsoli z lepszymi bebechami, przez co wzrośnie wydajność w grach :p
Przecież MS nie mógł by tak zrobić że wypuści odświeżoną wersje z lepszym hardwarem - bo inni gracze którzy posiadali by starszy wypust konsoli byli by pokrzywdzeni (i mieli by do tego słuszne prawo).
Wtedy dopiero była by wrzawa i zament :)
 

Quertin

Użytkownik
Użytkownik
Przecież MS nie mógł by tak zrobić że wypuści odświeżoną wersje z lepszym hardwarem - bo inni gracze którzy posiadali by starszy wypust konsoli byli by pokrzywdzeni (i mieli by do tego słuszne prawo).
Wtedy dopiero była by wrzawa i zament :)
Wiem właśnie, moim zdaniem to absurd, ale takie przypuszczenia i news taki był :)
 

mrok

Ryżownik
Ryżownik
Użytkownik
A potem dziękujemy z fata rezygnujemy :)
 

Do góry Bottom