1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

odcięcie cię od hotmaila (zmiana email)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mierzem, Styczeń 26, 2012.

1. mierzem

mierzem Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam, od niedawna jestem użytkownikiem xboxa i xbox live i niestety hotmaila. Obecnie chciałbym przenieść wszystkie dane na nowy adres email jednak nie mogę.

Gdy chce kliknąć przy emailu zmien na windows live pokazuje mi się W tej chwili nie można zmienić identyfikatora Windows Live ID.

Jak mam zmienić adres email całkowicie, tak abym mógł skasować windows live, hotmaila? Tak abym miał jedynie xbox live i maila na wp.pl ? Stary adres na hotmailu będę usuwał, razem z danymi jak nazwisko data ur itp, proszę o pomoc

sprecyzuję swoje pytanie, teraz zmieniłem preferowany adres email na windows live na moj z wp.pl, jednak identyfikator windows live -- stary mail, nie idzie zmienic i jest ten wyzej wymieniony komunikat

2. Lotnik421 Xbox One

3. mierzem

mierzem Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok, obecnie mam 2 konta windows live razem z emailem. Teraz pytanie, jak usunąć stary i podmienić na nowy? Tak aby moc usunać stary windows id, czyli przy logowaniu wpiswac nowy mail, jednoczesnie tez zeby xbl byl przypisany do nowego.

Wczytywanie...

Poleć forum