1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Odczyt dvd key z płyty Xenon

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bartek2613, Wrzesień 21, 2012.

1. bartek2613

bartek2613 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    545
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Cb jest dobre, tylko rgh na xenonie może startować godzinę

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

4. bartek2613

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ok. To przynajmniej wiem ze jest to możliwe. Tylko jak to zrobić? Mam czipa RGH - tą wersje ze swichami ale tam nie ma ustawienia pod Xenona. Jak więc odczytać CPU key lub najlepiej od razu DVD key? Próbowałem jtag tool odczytać nand - to idzie bez problemu. Niestety jak wciskam write xellous to niby wszystko się wgrywa ale konsola nadal normalnie się włacza.

5. bartek2613

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jako że wcześniejsze próby odczytu dvd key z xenona spełzły na niczym ponawiam sprawę. Mam bowiem kilka takich konsol bez napedu i chętnie bym je uruchomił. Próbowałem dziś jedną zrobic i nic. Używam czipa Matrix V1 oczywiście zaprogramowanego pod xenona. Wielokortnie próbowałem uruchomic konsolę ale xella nadal nie widać. Może ktoś podpowiec coś na temat długości i odpowiedniego ułożenia przewodów bo próbowałam różnych konfiguracji i nic. A może dodatkowo jakiś kondensator?

Wczytywanie...

Poleć forum