1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Odczyt klucza JungleFlasher laptop Toshiba A300 win7 32bit

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez 123jork, Listopad 10, 2014.

1. 123jork

123jork Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    (POMOCY) Odczyt klucza JungleFlasher laptop Toshiba A300 win7 32bit

Uszanowanie. Poszukuję pomocy lub dobrej rady co mogę z tym fantem zrobić. A więc mam win 7 64bit i nie mogę odczytać klucza. Napęd xbox podłączony pod napęd laptopa za pomocą przedłużacz sata. Log JungleFlasher; JungleFlasher 0.1.92 Beta (304)Session Started Mon Nov 10 15:30:39 2014 This is a Wow 64 process running on 2 x 64 bit CPUs portio64.sys Driver Installed portio64.sys Driver Started, thanks Schtrom ! Found 2 I/O Ports. Found 1 Com Ports. Found 1 windows drives C: Found 0 CD/DVD drives W JF DVDKey 32 mam I/O aadress 0x6108 type sata channel primary postion master device Intel(R) ICH9M-E/M SATA AHCI Controller Vendor No Drive Detected. Czy lepiej jak by był to win7 32bit. Czy na tym lapku Toshiby A300 nie da się tego przerobić(odczytać klucza). W biosie napęd widoczny jako DG-16D2S. JungleFlasher go nie widzi. Pomoże ktoś?.
    Czytam i czytam i nic nie pomaga. Ostatnia kombinacja to przejście w biosie z AHCI NA Compatible tylko wtedy niebieski scren nie pomaga zmiana HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\Msahci HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\IastorV

2. Lotnik421 Xbox One

3. 123jork

123jork Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Problem rozwiązany. Kasujemy sterowniki dysku, restart systemu, F2 wejście do bios zmiana na compatible, zapis bios, odpalenie windowsa i napęd widoczny. Może komuś się to przyda.
    Nie będę zakładał nowego tematu.
    Mam wgrane lt 3.0 jak wrócić do lt 2.0. Może źle szukam na forum, złe zapytanie wpisuję.

Wczytywanie...

Poleć forum