1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

odczyt klucza z xenona

Temat na forum 'LT' rozpoczęty przez BROLY, Lipiec 13, 2013.

1. BROLY

BROLY XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Białaczów
    Witam.Zakładam ponownie temat ponieważ poprzedni został usunięty z niewiadomego mi powodu. I proszę o nie przenoszenie wątku do działu LT bo to nie ma nic wspólnego z przeróbką.A więc przejdę do mojego problemu otóż trafiły mi się dwie konsole które nie posiadają klucza napędu.Jak najszybciej ten klucz wyciągnąć z tych konsol?Oczywiście klucz trzeba wyciągnąć z nandu nie z napędu (to informacja dla moderatorów żeby znowu nie przenosili i nie usuwali wątku)
    Posiadam ze sprzętu MTX SPI NAND Flashera Z góry dzięki za odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sowa

Sowa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnów
    jaki dash siedzi w konsolach?

4. TigraTeam

TigraTeam Banned