1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Odczyt w Trakcie gry

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Sosik, Lipiec 6, 2009.

1. Sosik

Sosik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ostrów Wielkopolski
    Witam mój problem dotyczy odczytu w trakcie gry , więc tak dzisiaj grałem w Guitar Hero Metalica i jakas godzine gry wszystko dzialalo bez problemu , grajac jedna piosenke w pewnym momencie wyskoczyl mi komunikat zebym wyczyscil plyte ,grajac kolejne 30 min wyskoczyl znowu komunikat .... dlaczego wyskoczyl mi ten problem ??

Nagrywalem predkoscia 2.4x plyta : Verbatim DVD+R DL

2. Lotnik421 Xbox One

3. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    uzyles opcji szukaj?

laser pada albo zakurzony/plytka uszkodzona

4. Sosik

Sosik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ostrów Wielkopolski
    no to tak laser raczej nie pada bo mam xboxa od od 3 - 4 miesiecy wiec albo zakurzony albo plytka , nie nie uzywalem opcji szukaj

5. Angoleiro

Angoleiro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    bye

Wczytywanie...

Poleć forum