1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Odczytanie klucza z Liteona 83850C i wgranie flasza

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez carvel, Sierpień 21, 2011.

1. carvel

carvel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam
    Mam Xboxa 360 Phat,ten duży, z napędem LITEON DG-162S-09C ver. 83850C July 2009 bez sczytanego klucza :(
    Podłączyłem konsolę pod neta, xbox pociągnął aktualizacje( nie utworzyłem konta xlive),no i teraz nie wchodzą gry na piratach. Mam dasha 2.0.13599. Czy da radę sczytać klucz z tego napędu bez cięcia ścieżek i lutowania, no i potem wgrać ixtreme LT 1.91? Podłączyłem napęd pod laptopa bo nie mam stacjonarnego PC przez wejście esata, takim kablem esata-sata, no i junglebraker go nie widzi, dziś sprobuje i kumpla pod stcjonarnym może zobaczy. Ale pytanko czy dam sobie z tym radę czy dać gościowi zarobić 150zł i mi to zrobi ?Aha czy w tej chwili mam tak jakby oryginalną konsole i mogę grać na oryginałach i na xlive i nie dostanę bana?
    czytałem wiele tutoriali, od 2 dni siedzę na forum także nie odsyłajcie mnie do szukajki :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3221
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
Wczytywanie...

Poleć forum