1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

odczytuje gre jako dvd

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez blake, Kwiecień 20, 2011.

1. blake

blake Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam.
    mam taki problem że ostatnio nagrywałem crysis 2 i podczas włączania pojawiała mi się wiadomość że wymagana jest aktuazliacja, więc zainstalowałem aktualizacje i crysis 2 działa. dzisiaj nagrałem grę madden nfl 2011 i robiłem wszystko tak jak zwykle w abx itd. i niestety odczytuje mi tą płytę jako DVD.
    pierwszy raz się z czymś takim spotkałem, wie ktoś o co chodzi?
    dodam że w abx pojawiają się takie informacje jak:
    1.PFI matches known data (4th wave requires... (na zielono)
    2.Video partion does not match known data (could be corrupt or a new wave not seen before) (na żółto)

zwykle pat****e grę do niższych wave, tak samo obraz przygotowałem teraz no i niestety nie da się gry odtworzyć, wie ktoś w czym jest problem?
    pozdrawiam

wydaje mi się że nie spatchowało mi gry do wave3, bo zwykle to robiłem przy użycie tych samych ustawień no i tym razem niestety nic się nie załadowało.
    może to wynik tego że wyskoczyło mi że tam jest wave4? pamiętam że przy patchowaniu tych nowszych gierek pojawiało się co innego i zwykle patch się ładował..

2. Lotnik421 Xbox One

3. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    tak spaczowales do wave 3 pozniej jeszcze raz przeleciales abgem naprawilo ci pfi do wave 4 a video nie

4. blake

blake Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  5. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    od kiedy to uzywa sie abgx do pachowania w doł wave???? (tzn mozna ale trzeba wiedziec co sie robi)
    spaczuj wave pacherem i nagrywaj

6. naruto_ntg_

naruto_ntg_ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Też mam taki problem widzi mi grę jako DVD ale ja sobie jej nie nagrywałem tylko jest ze sklepu, więc oni coś spiepszy** czy nie mam zaktualizowanej przeróbki????

Wczytywanie...

Poleć forum