1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Odczytywanie płyty a Telewizja Naziemna

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez lukas1729, Maj 2, 2012.

1. lukas1729

lukas1729 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zambrów
    Mam taki otóż problem z xboxem, że gdy np: instaluję grę na dysk - czyli wtedy napęd jest rozpędzony zacina mi się , lub w ogóle nie działa telewizja naziemna . Dodam że xbox stoi za telewizorem ok 10-15cm , podłączony przez HDMI . W czym może być problem ? Dragania ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. HICKS

HICKS XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Masz uziemienie w gniazdku?
    Telewizja naziemna jest analogowa, więc pewnie zakłócają ją jakieś zakłócenia z zasilania.

4. harrymason88

harrymason88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    BDG
    He mam identyczny problem zakłoca mi TV ze ogladac sie nie da wystarczy ze włacze konsolke myslicie ze to moze byc wina uziemienia?

5. lukas1729

lukas1729 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zambrów
    ale ja mam tą tv cyfrową DVB-T , nie analogową .

Wczytywanie...

Poleć forum