1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Oddał konsolę do serwisu :)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez putonewry, Listopad 24, 2010.

1. putonewry

putonewry Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemka!
    Wczoraj widziałem się z kumplem i zgadaliśmy sie na temat RROD - On kupił konsolkę na giełdzie za okazyjną cenę i po powrocie do domu okazało się, że nie działa :), poczytał na necie i dowiedział się o x-clambs więc wymienił je na śrubki. To nic nie dało, więc zamontował je z powrotem i postanowił oddać konsolę do profesjonalisty. Następnego dnia odwiózł ją do serwisu. Odebrał po trzech dniach śmigała, serwisant powiedział, że usunął problem i zamontował kilka dodatków, żeby RROD nie powrócił. Kumpel rozebrał konsolę żeby zobaczyć za co zapłacił 100 zł. Po rozebramiu doznał szoku :) profesjonalny serwisant zdemontował x-clambs, zamontował gumki pod ram, i na dodatek szczelinę pomiędzy radiatorami a CPU i GPU wypełnił szpachlą. Mój kumpel się z lekka wk...ł jak to zobaczył bo bądź co bądź zapłacił za naprawę 100zł więc spodziewał się czegoś innego a nie gumek,śrubek i szpachli więc zadzwonił do serwisu a koleś mu powiedział, że usunął problem, zaradził najpospolitszym problemom i że jak chce to niech mu ją przywiezie to mu przylutuje co trzeba, ale w tedy już mu nie udzieli gwarancji :)
    To tyle o profesjonalnych serwisach <lol>

2. Lotnik421 Xbox One

3. putonewry

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Aha i zapomniałem jeszcze dodać, że to było na początku lutego 2010 i do tej pory wszystko jest 100% ok

4. .Mjut

.Mjut Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kędzierzyn - Koźle
    Nie rozumiem...
    =/=

5. dragonage360

dragonage360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Piękna historia, naprawdę, aż się wzruszyłem ; P

6. putonewry

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wczoraj spotkałem się z kumplem i rozmawialiśmy o wydarzeniach z lutego co znaczy, że te metody działają bez zarzutu przez 10 miesięcy.
    Morał: po co wydawać 100zł jak można to zrobić samemu ponosząc koszt 5 zł :)

7. chudas94

chudas94 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mysłowice
    Super!!!

Temat do kosza...

8. TrueUser

TrueUser Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Wlkp.
    Nie ma to jak od czasu do czasu (raz na rok) odstawić konsolę i wyjść na miasto... :D Pozdro dla kolegi.

9. Wajdzio

Wajdzio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    Urzekła mnie twoja historia.

A tak na serio to najlepiej jest nie kupować na bazarach / giełdach a jak się już kupuje to masz prawo sprawdzić na miejscu czy dana konsola działa to tyle.

Wczytywanie...

Poleć forum