1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ODDAM IPODA Classic 160 gb....

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez klakier4722, Lipiec 9, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. klakier4722

klakier4722 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wiem ze to nie jest forum do tych rzeczy ale nie moge napisac w gieldzie nie mam takich przywilejów tu na forum... Tak jak w temacie.. Zamienie sie, polroczny ipod classic 160gb (nietrafiony prezent) za xboxa 360... GG: 2884660 luki4722@o2.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. kevez

kevez Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    tu i tam
    Primo:
    Więc zamieniasz sie czy oddajesz? to różnica..
    Duo: Od takich ofert jest giełda. Wiesz o tym, ale piszesz tutaj bo niechce ci sie nic robić by uzyskać do niej dostęp

4. JTAG

JTAG Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tuż za rogiem :)
    Słowem oddam przyciągnie więcej ludzi i może ktoś się skusi :) ale dla mnie to zwykłe wprowadzanie w błąd :)

5. Cze'si0

Cze'si0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  6. jakubkameleon

jakubkameleon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jawne lenistwo i wprowadzanie w błąd o ile jedną z tych rzeczy mógłbym przeboleć to dwie to za dużo. Złamanie regulaminu czyli temat kosz i warn!!!!

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum