1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Oddam konto do megau.eu - generator linków premium MU

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez sheepfucker, Maj 16, 2010.

1. sheepfucker

sheepfucker Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tak jak w temacie . Oddam konto do strony Megau.eu która jest generatorem kont premium do Megaupload . Konto będzie jeszcze ważne 6-7 dni . Obsługa jest bardzo prosta w w razie problemów pisać na PW . Do ściągania dobrze jest zainstalować program Flashget 3.3 bo ta strona najlepiej z nim współpracuje .

Oddaję to konto na Megau.eu ponieważ kupiłem wczoraj Premium Megaupload na rok i konto na megau.eu nie jest mi potrzebne . Chętni pisać na PW .

Jeśli ktoś chciałby tanio konta Premium Rapidshare zapraszam tu : http://xboxforum.pl/sprzedam-f46/[sprzedam]-rapidshare-premium-30-dni-bez-blokady-52726.html dla forumowiczów taniej !

Do moderatorów : nie za bardzo wiedziałem gdzie to napisać chciałem w dziale "dla świeżaków" ale mam ponad 20 postów więc odpada , więc napisałem tu . Proszę o ewentualne przeniesienie .

_

Wczytywanie...

Poleć forum