1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[Oddam]Pirackie kopie gier bez żadnych kosztów(przesyłak gratis)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez MrDynamite12, Czerwiec 19, 2011.

1. MrDynamite12

MrDynamite12 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Cześć.

Posiadam trochę gier, które nagrane były jeszcze przed wyjściem LT+(na tej wersji przeróbki nie działają), które przez to, że posiadają SSv1 nie działają na LT+ , lecz działają na starszych wersjach jak iXtrem 1.6 czy 1.5.
    Wszystkie są patchowane na wave 3.

Oddaję aby nie wyżucać. Proszę modów o nie wyżucanie ponieważ jest to całkowicie darmowe tzn. Płyty z kopiami są za darmo a koszt wysyłki obejmuje wyłączenie mnie.

Jest to tylko i wyłącznie aby nie zmarnować płyt i nie zatruwać środowiska.

P.S. Płyty trafią tylko do osoby ze starszą przeróbką. Nie wysyłam do osób z LT+(chyba, że mają JTAG i chce im się dla tych gier schodzic do iXtreme) ponieważ nie będą te osoby miały co z nimi zrobić a ktos inny mógłby sobie pograć.

Zapraszam i jeszcze raz proszę Modów o nie usuwanie ponieważ ja nie handluję lecz oddaję bez żadnych kosztów ze strony nazwijmy tak "Kupującym".

Pozdrawiam.

Proszę pisać na GG aby uzyskać informacje jakie to gry mam:
    GG:34934972

Wczytywanie...

Poleć forum