1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

oddam uszkodzonego (E74) xboxa 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ola87, Wrzesień 19, 2010.

1. ola87

ola87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jako że mój temat został przeniesiony do kosza zakładam nowy. Wiem wiem nie można pisać w temacie "pomocy" itp ale proszę wybaczyć pisałam w wielkim stresie ;p
    Przeczytałam z grubsza regulamin i (chyba) nie zabrania on założenia tutaj takiego wątku (jako że nie mogę ogłosić się w dziale kupię - sprzedam bo nie mam 20stu postów)
    No więc do rzeczy - oddam za darmo uszkodzonego (błąd E74) xboxa 360 nie jest na gwarancji ponieważ kiedyś został otwarty (nie było w nim nic wymieniane) i zostały zerwane plomby. Ponieważ bede miała nowego stary juz mi się nie przyda, może ktoś umie to naprawić lub wykorzysta części (oddam z pełnym okablowaniem) proszę pisać okolice W-wy, Łodzi interesuje mnie odbiór osobisty (mam dość poczty polskiej ;p ) pozdrawiam

no tak właśnie zobaczyłam że nie moge tu zamieścić oferty bo od tego jest giełda... no więc wychodzi na to że nowo przybyłe osoby nie mogą na forum praktycznie NIC ;( no szkoda
    szkoda też że jak ktoś chce zamieścic ofertę (np oddam tak jak ja) jest czasem zmuszony "nabijać" posty
    bez sensu, pozdrawiam i znikam (zapewne nie bede tu mile widziana bo ciągle zakładam niewłaściwie tematy) :) - przepraszam za kłopot

2. Lotnik421 Xbox One

3. prourug

prourug Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kutno, Poland
    Ola87 masz w nim jakiś dysk, bo jeśli tak to chętnie ze symboliczną 1 zł plus koszty wysyłki przyjmę go...

4. ola87

ola87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    tak jest dysk + wszystko inne co normalnie w każdym xboxie :p (przepraszam ze tak psize ale nie zma sie za bardzo)

5. wojak436

wojak436 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Racibórz
    Ja bym wziął pada za symboliczną złotówke i oczywiście poniose koszty przesyłki pisz na PW albo gg 6692315

6. wunat

wunat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    chetnie odbiore, niezaleznie czy w Warszawie czy w Lodzi. gg: 5463832
    Pozdrawiam

7. RaXiL

RaXiL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lubin!
    Ja z chęcią wziął bym pada i dysk GG 10291379.

8. JuNy

JuNy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olsztyn
    Przyjme pada pokryje koszt wysylki ! GG : 4650779

9. 360

360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    ŁÓDZ
    siemanko wez lepiej tego xboxa sprzedaj ,osobno pada i osobno dysk ,na tym forum widze ze ludzie na ludzkim nieszczesciu chca sie dorobic zal, jak wam nie wstyd niech sobie zarobi biedna duszyczka pozdro dla hien z forum

10. ola87

ola87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    heh wierzę że dobro powraca i jak kiedyś będe w potrzebie mi też ktoś coś da :p ;) (naiwność?)
    pozdrawiam fana ACM i do tego z Łodzi :)

11. freetag

freetag Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dokładnie, po nazwie widać, że to kobieta, a tak na paniach się nie żeruje. Ja bym doradzał raczej to sprzedać lub oddać bliższej osobie niż anonimowemu userowi.

P.S. Jak ty będziesz w potrzebie to nikt Ci nic nie da, a na pewno nie coś co jest warte 100-150 zł. Taka mała poprawka ;P

12. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    a ja myślę że masz rozdwojenie jaźni ,bo raz piszesz jako on
    , a raz jako ona
    niucham, niucham i wyczuwam "wałek" :D

13. pieczq

pieczq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    ola napisz na gg 13806644

14. Xbox360.

Xbox360. Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Jaja sobie ktos z was robi... a wy wszyscy sie napaliliscie jak lysy na grzebien i piszecie te swoje numer gg... Bardzo mnie rozbawiliscie, ja mam do oddania tv 111 cali, sony bravia, zgubilem kabel, moze ktos ma kable i bedzie mogl uzywac ten tv. odezwijcie sie na gg

15. KubexRIO

KubexRIO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Xbox360. podaj gg, chetnie wezme ta bravie ^^

16. w@wRzYn

w@wRzYn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    płacę 50 zł za cały zestaw + wysyłam kuriera po paczkę z pieniążkami dla Cb. Jak jesteś skłonna się na to zgodzić pisz: 7115193
    Interesuje mnie ten x-klock ponieważ zajmuję się renowacją, naprawą, modernizacją, i tuningiem xboxów więc każda część się przydaje :D

Wczytywanie...

Poleć forum