1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Odinstalowanie i zainstalowanie gry na nowo - da się?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Dereck Monteg, Wrzesień 12, 2012.

1. Dereck Monteg

Dereck Monteg Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć, wykupiłem gold, pozmieniałem filtr rodzinny oraz prywatne ustawienia i mogę grać live w innych grach oprócz w grze kinect sport : season two ( w każdym bądź razie w tą która dołączają przy zakupie xboxa ) kiedyś coś tam się bawiłem i sądzę że mimo loguje się do xbox live przed włączeniem gry to ona mi tego nie czyta, gdy wybieram np. w tenisie gra xbox live pisze że muszę mieć gold, ustawienia filrtu rodzinnego i być zalogowanym do xbox live. Wszystko to ogarnąłem i nadal nic,

więc co mam zrobić w takiej sytuacji? nie szło by tak jakoś zainstalować tej gry na nowo lub przywrócić fabryczne ustawienia?

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    ile tych tematow jeszczcze zrobisz? mozesz wywalic wszystko z dysku lacznie z savami z tej gry i na nowa ja wlaczyc i sprobowac zagrac, a nie wyskakuje ci podczas wlaczania info ze trzeba zaktualizowac gre?

4. Dereck Monteg

Dereck Monteg Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie, nic się nie pokazuje o aktualizacji, ostatnio coś się bawiłem w ustawieniach konta w tej grze i może dlatego..

A jak mam to wywalić ;> Jestem jeszcze świeżakiem :worked_till_5am:

5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    wejsc w dysk, poszukac danej gry i usunac to co Cie interesuje

Wczytywanie...

Poleć forum