1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Odinstalowywanie gier xbox one

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez TomciodmS, Styczeń 27, 2016.

1. TomciodmS

TomciodmS Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Niedawno zakupiłem konsole xbox one i jestem świeży w tych sprawach i mam do was 2 pytania, a mianowicie:

1.Jeżeli posiadam wersję cyfrową gry Fifa 16 i postanowię ją usunąć aby zrobić miejsce na dysku to czy ponownie będę mógł ją zainstalować bez kupowania gry ponownie? W sensie czy cyfrowe gry zakupione są już na zawsze przypisane do konsoli/konta?

2. Czy tzw. kartę przedpłaconą xbox można zakupić w kolporterze?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1858
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    1. Tak będziesz mógł, grę raz kupioną masz na zawsze i możesz pobierać i usuwać do woli. Gry są przypisywane do profilu, nie konsoli :)
    2. Można, a przynajmniej ja w swoim mam stojak z takimi kartami przedpłaconymi do Xboxa.

TomciodmS lubi to.
  4. BialyGTi

BialyGTi Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    tak będziesz mógł pobrać ja ponownie kiedy sobie chcesz i ile razy chcesz

2 tak

TomciodmS lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum