1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Odkręcanie BANA ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez KuKiKaZMaN, Listopad 7, 2009.

1. KuKiKaZMaN

KuKiKaZMaN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    mam wiedzieć?
    Witam, niestety wczoraj M$ Zbanował mi konsolę,
    - Czy jest jakaś możliwość, aby to odkręcić/obejść?
    * Miałem jeszcze 10mcy Golda, 600MSP, Wszystkie MapPacki CoD5 i masę innych dodatków :/
    (posiadam drugą konsolę na części)

Pozdrawiam, KuKiKaZMaN

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Nie ma możliwości obejścia jeżeli chodzi o zbanowaną konsolę

Co do konta to tak jak napisał kolega niżej: profil i savy możesz przenieść na nową konsolę

4. kejisey

kejisey Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    zbanowana jest konsola,nie konto,sprzedaj konsole za 400-600 zl kup nową i tam odzyskaj swoj tag

5. john09

john09 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a da sie jakos przywrocic instalowanie gier na dysku po banie konsoli?

6. Pablooo88

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Póki co NIKT na to nie wpadł jak ;)

7. aerO^

aerO^ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie , ale podejrzewam , że przy takiej ilości banów ktoś mądry wymyśli na to lekarstwo.
    PS. Za co dostałeś bana?

8. boob

boob Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A czy powrot do ustawien fabryczny dałby cos jesli chodzi o bana lub/i o nagrywanie gier na dysk ?? A co jesli wgrywamy nowy iXtreme ??

9. aerO^

aerO^ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nic to nie da w obu przypadkach , ludzie myślcie , bo przecież gdyby był taki łatwy sposób to byśmy Wam powiedzieli... albo sami byście wiedzieli , a M$ nie jest taki głupi.

10. boob

boob Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja mysle ze juz ludzie nad tym mocno glownkuja ;) szczegolnie ze ta ilosc banow na calym swiecie jest masakrycznie ogromna :p jeszcze ciul z XBL ale dysk :/

11. Luk4sPL

Luk4sPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Warszawa
    Wymień płytę główną za ok. 300 zł lub nowa konsola.

12. Godzilla

Godzilla Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Chorzów
    Jacyś kolesie z allegro robili to za 199zł, chyba na elektrodzie o tym sporo pisali.

13. Pablooo88

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Na tym forum ogłasza się ktoś kto robi to za 200zł...

14. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    dobrze że ja mam konsolę od 2 miesięcy odłączoną od neta i nie podłączem prędko skoro banują, ale współczuje bana ,no i z tego co rozumiem to po banie nie da się używać dysku ?? da się wogule grać ??

15. Pablooo88

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Można używać dysku ale tylko do savów. Traci się możliwość instalowania gier na dysk. Grać można normalnie offline

16. tibana

tibana Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Legnica
    Ja właśnie dostałem bana nigdy nie grałem online ale fakt miałem podłączona konsolę. Dzięki nowym zabezpieczeniom gier nawet po ich przerobieniu (mowa o Wave 4) Microsoft ma więcej informacji o przerobionych konsolach ale to tak tytułem wstępu. Nasuwa mi się taka refleksja, że jeżeli ktoś tak jak jak nie gra w live (od tego mam ps3) spokojnie może przeżyć fakt bana i brak opcji instalacji gier na dysku (jedyny minus to dźwięk obracającej się płyty w napędzie, który nie jest zbyt miły) jednak jestem pewny, iż jest kwestią czasu fakt pojawienia się jakiegoś programu który uruchomiony np z pendriva będzie w stanie wykasować blokadę dysku z pamięci konsoli. Nie rozumiem ludzi, którzy po banie biegną kupić nową konsole bo nie mogą instalować gier na HD a o ile się nie mylę wcześniej nikomu to nie przeszkadzało. Podsumowując fakt BANA jest przykry jednak nie oznacza musu kupna konsoli. To tyle moich przemyśleń po fakcie otrzymania kary od Microsoftu.

17. >PaweŁ

>PaweŁ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdynia
    Tu jedynie cięzko , bo kolega miał 10 msc golda . Dobrze , że w tym przypadku ban na konsole . Jak masz na częsci drugą to może wymień płytę głowną ?

18. moski81

moski81 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Będzin
    Dobre spostzreżenie tibana . M$ chce abysmy po banie pobiegli i kupili nowe konsole ...Fakt granie na Live to niesamowita frajda ,rywalizacja i motywacja dla gracza
    Ale pamietam moja ukochana PS2 , gralem w kazdy dobry tytul czy to Gran Turismo czy Metal Gear solid , Silen Hill I wspominam te czasy jako moje najlepsze spedzone z konsola
    Czas pokaze co dalej bedzie ... a jaesli nie da rady to zostaje gra offline , mam nadzieje ze z dyskiem :p

19. Kondorro

Kondorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    tez bardzo fajnie powiedzales , ja tez sporo spedzilem z ukochanym ps 2 i gralem ile wlezie wlasnie tez w takie gry jak silent hill gt oraz mg to byly czasy.Ja tez dostalemwczoraj bana i myslalem caly dzien co zrobic z ta konsola czy sprzedac czy nie , instalacja gier na hdd nie dziala do lipa , ale mysle ze jednak narazie zostane offline i moze za 2-3 miesiace jak uzbieram kase to kupie nowa .

20. darkmarioPL

darkmarioPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Nie koniecznie spostrzeżenia tibana są dobre. Zauważcie że brak możliwości instalowania gier na dysku zacznie być problemem w przyszłości a nawet jest już teraz np. Forza 3 wymaga instalacji drugiej płytki jak chce się grać przez LIVE( w przypadku bana i tak nam to zwisa) ale także dodaje dodatki, ale w przyszłości mają wychodzić gry wymagające instalacji na dysku więc wtedy zbanowane konsole to już problem. Ogólnie to prawda że nie trzeba panikować w przypadku bana i lecieć do sklepu jednak trzeba w przyszłości pomyśleć o wymianie klocka nie koniecznie nowego(nie nakręcajmy im sprzedaży:) )

21. byny87

byny87 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam!ja też dostałem wczoraj bana;(dodam że na XBL grałem jedynie w oryginalna Fife;/wierze że jakaś sowa mądra głowa wymyśli jak instalować gry po banie;) także łączmy się BANANY:)

Wczytywanie...

Poleć forum