1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

odkupiona konsola, sierpien 2008 - gwarancja 3 lata??

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Wolf91, Wrzesień 29, 2010.

1. Wolf91

Wolf91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnowskie Góry
    Witam,
    Kupiłem konsole na allegro w promocyjnej wydaje mi się cenie oczywiście używaną. Naczytałem się na temat RROD dość sporo, więc jako iż posiadam dalej xbox'a kloca czarnego, torxa 10 mam. Chciałem ją rozkręcić by była cały czas otwarta, bo wtedy jest najlepsze chłodzenie, a może nawet dać dodatkowy wiatrak na radiator gpu. Ale ściągam pierwszy panel i ku miłemu zaskoczeniu patrze że jest srebrna naklejka MICROSOFT:):) Później wyczytałem w sieci, że M$ przedłużył gwarancje na rrod'a do 3 lat. A więc czy mnie również obejmuje ta gwarancja?? bo gdzieś czytałem że tylko pierwszych właścicieli którzy zarejestrowali konsole. Dodam że nie posiadam rachunku, a zasilacz ma angielską wtyczkę czyli pewnie pochodzi z brytani, konsola nie przerobiona. A więc jest gwarancja i nie ma sensu otwierać dla poprawy chłodzenia, czy też jej nie ma i należy otwierać jak najbardziej??

2. Lotnik421 Xbox One

3. krysin

krysin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdynia
    Zapytaj się dawnego właściciela czy rejestrował ją w MS , nie rozkręcaj jej jak nie rejestrował jej i konsola z jakiego roku ? data zakupu ? zapytaj się go o to jak będzie po gwarancji to rozkręć.

4. Wolf91

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnowskie Góry
    Data produkcji jak w temacie sierpień 2008, a jak rejestrował to nie można przerejestrować??

5. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Od daty produkcji masz 3 lata jeśli nie dysponujesz dowodem zakupu.

6. SCORPIO

SCORPIO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czy ta rejstracja to wlasnie live, jak wyglada live czy moge to jakos sprawdzic czy ktos zakladal konto na konsoli od nowosci, kupilem konsole 2 tygodniowa koles uzywal jej jak twierdzi jeden dzien czy przysluguje mi jakis live miesiac czy cos w tym stylu za darmo ???

7. Wolf91

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnowskie Góry
    nawet jeśli była już zarejestrowana?? mogę ją przerejestrować czy to nie ma znaczenia??

@SCORPIO z tego co wiem, a moge sie mylić bo odrazu zakupiłem abonament na 14 miesiecy, to kazde konto zalozone na konsoli ma na start 30 dni triala:) jesli sie myle bardziej doswiadczeni mnie zbluzgają i poprawią:)

8. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
  9. Wolf91

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnowskie Góry
    stwierdziłem że najłatwiejszy sposób będzie najlepszy:) zadzwoniłem na support, okazało się że konsola nie została zarejestrowana:):) więc ją zarejestrowałem, okazało się również że pełną gwarancje mam do polowy grudnia a na rrod do do polowy grudnia przyszłego roku:) a więc temat do zamknięcia, właśnie mi przyszedł kabelek vga, mam monitorek 24 cali full HD, więc spadam:):):)

10. konserwa

konserwa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    mnie ciekawi czy nie straciłem gwarancja przez rozkręcenie bo PC`ty tak maja

Wczytywanie...

Poleć forum