1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Odłączanie od usługi

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Ar7i, Grudzień 22, 2009.

1. Ar7i

Ar7i Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Kupiłem używana konsole xbox 360 i mam problemy z bardzo częstym odłączaniem od usługi xbl przy pierwszym włączeniu konsoli 40 min jest dobrze nic nie wywala ale po 30/40 minutach odłącza mnie od usługi i po tym co 2 minuty mnie wywala czasami po zmianie IP w kompie mogę się cieszyć kolejną 30 minutową rozrywką ale po tym pojawia się na nowo problem formatowałem HDD ściągałem wszystko na nowo i nic na starym xboxie wszystko chodziło normalnie choć było to miesiąc temu. Na pewno to nie są chwilowe problemy bo już trzeci dzień mi się to dzieje to coś z konsola lub z kompem/oprogramowaniem na kompie tylko co jakieś pomysły?

Wczytywanie...

Poleć forum