1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Odłączenie origin od psn

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mmatii909, Kwiecień 6, 2015.

1. Mmatii909

Mmatii909 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Otóz mam origina który jest używany tylko przeze mnie tylko na pc, brat chciał pograc w fife na konsoli to wpisałem swoje hasło i email na konsoli
    i jak on gra przez internet w fife na ps3 to ja nie mogę w bfa na pc, konsola nie jest moja więc chce odłączyć swoje konto origin od psn wie ktoś jak to zrobic ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. venom-x

venom-x Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miałem podobną sytuację z Upley. Napisałem do supportu prośbę o odłączenie, i oni mi to zrobili.
    Jeszcze zobacz czy w ustawieniach origina(na pc) Nie można odłączyć konta.

4. Mmatii909

Mmatii909 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A nie jest tak,ze jak dam opcje by przywróciło do ustawień fabrycznych konsoli to nie będzie trzeba wpisywać po raz kolejny hasła do origin ?

Wczytywanie...

Poleć forum