1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

odłączony kabel od obrazu i błąd e74. Pomocy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez studencikuwm, Luty 27, 2011.

1. studencikuwm

studencikuwm Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, odpaliłem dzis xboxa i normalnie sie uruchomila giera i obraz chcialem poprawic kabel od obrazu , i przy uruchomionej konsoli odłaczyłem kabel na konsoli pojawila sie czerwona dioda jedna i jak podłaczyłem kabel spowrotem to pojawil mi sie błąd e74. Czytałem na forum ze to jest bład grafiki ze przegrzanie ale przeciez byla zimna i tylko dolaczylem kabel. Mam przerobiona konsole? czy warto wysylac do MS , czy beda jakies problemy?czy da sie jakos to poprawic samodzielnie??
    |

Wczytywanie...

Poleć forum