1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Odległość od monitora.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Zernat, Styczeń 1, 2010.

1. Zernat

Zernat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Witam tak jak w temacie. Jestem już lekko zdesperowany ponieważ po monitor jadę już jutro więc potrzebuje szybkiej odpowiedzi ^^

Mogę siedzieć od monitora jakieś 60 - 70 centymetrów. Jaki romiar monitora polecacie ? Bo myślałem o 21.5 cala ale jakby się dało jednak taki 24 cale to ... yyyymmmm :yeye: No więc jak to jest z tą odległością a komfortem ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. alladyn21

alladyn21 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    mam przed nosem 22 cale siedze w odległości około 50 cm i wszystko jest ok :D

4. livingfear

livingfear Guest

przekątna monitora razy dwa,taka jest optymalna odległość,ale to róznie ludzie definiują i dla jednego to może być dla 24 cali np.50 cm a dla drugiego np.metr.zależy też czy to będzie full HD czy inny monitor?

5. Zernat

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Czyli nie bolą cię oczy jakoś specjalnie, nie musisz latać głową od lewej do prawej żeby wszystko zobaczyć, tak ?

6. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    ja mam 22 cale i też siedzę w podobnej odległości. Miałem przesiadkę z 15 calowego, więc na początku byłem zafascynowany jego wielkością i nie ogarniałem całego pulpitu bez ruszania głową, ale teraz jestem już przyzwyczajony i nie zamienię się na żaden inny.
    Polecić Ci mogę ten monitor co mam gdyż bardzo dobrze się sprawuje, ma bardzo dobre parametry i ogólnie jest świetny. Jest to LG Flatron L227WT :D

7. Nesta

Nesta Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Ja siedze z 50-60 cm od 32" i jest git.. nie bolą mnie oczy/ nie nosze denek od ogórków.

8. Zernat

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Czyli widzę zę na moją odległość nie ma co ryzykować z większym niż 22 cale tak ?

9. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    myślę, że 22 cale w zupełności Ci wystarczą :p

10. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    Ty no zależy od twojego wzroku, czy masz słaby wzrok, czy nosisz okulary! Każdy napisze ci swoje zdanie a ty jak sam zobaczysz to będziesz wiedział najlepiej a nie o takie porady na forum!
    Kosz jak dla mnie

11. Zernat

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Poczekaj z tym koszem. To prawda że każdy powie swoje zdanie. Ale co, kupię monitor 24 cale i okaże się że nie ogarniam :/ Co do wzroku to mam dość słaby noszę okulary.

12. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    mam 22 cale i siedze jakieś pół metra od monitora... :)

13. Majonez

Majonez Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Gdzieś czytałem, że gdy np. tv jest 20" to KOMFORTOWO siedzi się dopiero 2 m przed nim.
    Tak samo koleś w Saturnie jak rodzice jechali kupić tv, to sie zapytal o dl. od tv do tam tapczanu. 3,7 m. To polecil 37" i mówił, żeby nic więcej.

Wczytywanie...

Poleć forum