1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

odległość xboxa od ściany

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez sloniu, Grudzień 16, 2008.

1. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak w temacie. Jaka odległość powinna być xboxa od ściany? Mam około 40-50 cm ale wydaje mi sie, ze to malo... Wiecie ile powinno być jeszcze z dodatkowymi coolerami z tyłu? :) Pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. siasin

siasin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja mam bez żadnych coolerów jakieś 40cm i jest dobrze ;]

4. reed

reed Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Mało to miałbyć 5cm, a nie 50. Po co więcej? Powietrze przecierz ma wolną droge

5. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    takiego pytania się nie spodziwałem :) przecież przy samej ścianie tego nie masz. i myślę że w żadnej szafce jej też nie zamykasz jak chodzi

6. szyna-21

szyna-21 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    XBL
    a jezeli konsole bym trzymal w szafce gdzie miejwiecej do scian jest po 20 cm to zle czy lepiej miec konsole na wierzchu ??

7. swiatek94

swiatek94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    szyna-21

zobaczyłem twoje dwa tematy i widzę że jeszcze nie wiesz co i jak

wejdź tutaj "Informacje dla początkujących.
    Zanim napiszesz, wejdź i przeczytaj."

najlepiej na wierzchu konsola musi mieć przestrzeń bo w szafce szybko załapiesz ROD(jak chcesz wiedzieć co to zajrzyj do tematu który podałem wyżej)

a co do tematu

ja mam 50cm od ściany i jest dobrze tak jak ją postawisz tak będzie dobrze byle nie przy ścianie

8. loopez

loopez V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    DC
    tak z ciekawosci. czy ktos ktos rozbieral konsole jest w stanie opisac droge cyrkulacji powietrza w srodku ? z ktorej strony jest zasysane, gdzie wydmuchiwane itd... pozwoli to na ustawienie konsoli tak by nie zasysala na przyklad wlasnego cieplego powietrza...

9. smiti

smiti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chorzów
    Powietrze zasysane jest z dołu i z góry konsoli ( Mówię jak jest gdy stoi pionowo ), oraz małymi dziurkami po bokach, wydmuchiwane jest z tyłu konsoli, jak dasz tam rękę, to będziesz czuł, że dmucha.

Wczytywanie...

Poleć forum