1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Odnośnie aktualizacji

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Archuex, Sierpień 15, 2011.

1. Archuex

Archuex Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Wiem że na pewno było to już gdzieś, ale nie mogę się dokopać...
    Mam kilka pytań:

po 1 jaki jest najnowszy dash?
    po 2 posiadam w tej chwili dash w wersji 2.0.13146.0 i moje pytanko jest takie, czy jak wgram nowego dash'a to czy przeróbka którą posiadam zostanie usunięta? wiem że gdy wgrywało się tego dash'a (co teraz mam) tak było.
    po 3 chyba że istnieje inna możliwość wgrania kodeków do filmów. Nie mogłem nigdzie znaleźć więc jeśli jest inna możliwość byłbym wdzięczny za info.

To chyba tyle.
    jbc dzięki za info... ;)

@down

może i jest, ale jakbyś umiał czytać to napisałem że nie mogłem znaleźć nic na ten temat. To po pierwsze a po drugie twój post nie wnosi nic do tematu i powinien być traktowany jako spam!!!!

@2down

Wielkie dzięki ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. pelikan15

pelikan15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nysa
    1. Jest szukajka i google.
    2. Jest szukajka i google.
    3. Jest szukajka i google.

4. szukaj1

szukaj1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    1) 2.0.13599.0
    2) Najnowszy dash nie kasuje przeróbki
    3) kodeki można pobrać tylko z xboxlive

5. jakubkameleon

jakubkameleon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Autora tematu proszę o pomyśleniu nad sensem istnienia wyszukiwarki "google" nie twierdzę, że zawsze od pytań jest forum :) a użytownikowi szukaj1 dziękuje za udzielenie koledze konkretnej odpowiedzi....

Wczytywanie...

Poleć forum