1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Odnośnie BANA

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez siomal, Grudzień 2, 2009.

1. siomal

siomal Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    :ban Ja mam takie pytanie odnośnie bana: :ban

1. Czy ktoś (ktokolwiek) wie lub słyszał lub próbował po dostaniu bana reflashować napęd do oryginalnego firmware`u (zgranego z napędu przed przeróbką) i dzwonić z awanturą do Microsoft, że mu konsolę zbanowali i żeby to natychmiast cofnęli bo inaczej pójdzie do sądu?

Pytanie w moim przypadku czysto akademickie bo bana nie dostałem, ale interesuje mnie czy ktoś tego próbował i czy się udało. Bo tak jakby z tego co się orientuję to jeżeli ktoś kogoś wskazuje palcem (w tym przypadku banem) że jest złodziejem (czyt. gra w pirackie gry) i nie może tego udowodnić (tudzież Policja nie może) dopuszcza się zniesławienia, o które może zostać pozwany do sądu z powództwa cywilnego. I to o niemałą kwotę. A w tym przypadku (o ile dobrze zrozumiałem na Ban FAQu) dostaje się bana nie za grę na pirackich kopiach tylko za samo posiadanie firmware`u. Więc jeśli go nie ma w napędzie to powód banowania przestaje istnieć nie?

A posiadanie sflashowanego firmware`u w napędzie nie oznacza jeszcze, że gra się na piratach prawda? Bo to najpierw trzeba udowodnić, a jeżeli nie można to jest to równoznaczne z przegranym procesem o zniesławienie i w przypadku firmy takiej jak M$ odszkodowanie liczone w dziesiątkach tysięcy złotych.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pabis

Pabis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pisz
    Kolego jak Cie zbanuja to juz nawet gwarancji nie masz !:)

4. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    W Polsce i tak modding jest nielegalny, więc Twoje argumenty odnośnie procesu poszły do piachu ;) No i właśnie sama przeróbka = ban => nie trzeba grać na kopiach.

Nikt tak raczej nie próbował i nie będzie bo i tak M$ może podtrzymać bana za używanie chociażby XBL w Polsce = zawsze znajdą jakiś argument

KOSZ bo tematów o bana już było mnóstwo

Wczytywanie...

Poleć forum