1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Odnośnie konta na xbox live. Jak to zrobić?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez perduto, Listopad 26, 2009.

1. perduto

perduto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    SG-1
    Witam...

Mam mały problem i nie mam pojęcia, czy da się z niego wyjść nie tworząc nowego profilu.

"Napaliłem się" na konsolę xbox kilkanaście dni temu. Siedziałem na necie, grzebałem, szukałem różnych rzeczy itd.
    Zalogowałem się na xbox life przez komputer i ich www. Chciałem w ten sposób zarezerwować sobie nicka.
    Niestety, wtedy jeszcze nie miałem pojęcia o blokadzie regionalnej. Rejestrując się zapisałem region Polska.

Kupiłem xbox`a. Chciałem wejść poprzez mój stworzony profil i niestety się nie da. Polska nie ma usługi z xbox life, przez co trzeba się rejestrować na inny kraj.

Wchodząc przez www. myślałem że będę mógł zmienić region, ale niestety jest on odznaczony i nie można go edytować.

Czy znacie sposób na zmianę jakoś tego regionu na inny? Chciałbym zachować nicka, którego używam od zawsze i do wszystkiego, a przez rejestrację zanim kupiłem xboxa, sam sobie zablokowałem wejście pod tym nickiem.

Brrrr, straszne!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Spróbuj na stronie www zmienić na górze region z Polski na Międzynarodowy.. Może to coś pomoże. Szczerze mówiąc dziwne, że w ogóle przeszło przez zaznaczenie Polski

4. navi93

navi93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z tego co wiem nie da się zmienić kraju zarejestrowanego konta.
    A zmieniałeś w konsoli region, na który jest dostępny Xbox Live? Jeśli nie to zmień i ponownie się zaloguj.

Jeśli to nie zadziała będziesz musiał się zarejestrować na inny kraj.

Na jaki kraj jesteś zarejestrowany? bo w twoim GamerCardzie jest flaga Polski.

5. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Bo na gamercard się wybiera i dodali tam Polskę :)
    A on po prostu wybrał Polskę robiąc Windows Live ID jeśli dobrze zrozumiałem, a tam można :)

Wczytywanie...

Poleć forum