1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Odp: GTA IV

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez szyna55, Kwiecień 27, 2008.

1. szyna55

szyna55 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ej ludzie mieliscie juz taka misje w opuszczonym szpitalu od elzbiety gdzie trzeba jechac po kokaine a tam jest pelno oprychów i ich trzeba zabijac a potem jak wezmiemy kokaine przylatuja pały znacie jakies wyjscie z tego szpiatala albo cos mecze sie juz z ta misja 6 raz i nie moge przejsc za kazdym razem mnie zabija wleci caly posterunek a ja sam i rady dac nie moge moze ktos pomoze.Trzeba wracac tym samym wyjsciem co sie weszlo czy jest inne zeby udalo sie ominac pały prosze o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. krv

krv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Busko
    Heh właśnie mam tą misje teraz przed chwilą próbowałem przejść :p tam jest taka prosta drogę przez drzwi przez środek.. tylko musisz trochę pałkarzy wybić :D

EDIT: Mnie też się udało :p

4. szyna55

szyna55 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ale ja ich wleci cala banda to nie moge dac rady a jeszcze na dodatek ciemno i nic nie widze

EDIT: Udalo mi sie przejsc

5. Majcher997

Majcher997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja też się z tym męcze ale przed chwilunią odkryłem, że można wskoczyć na górę przez biurko w tym pokoju w którym jest koka i łatwo powybijać pały. Jutro spróbuje w ten sposób bo dziś już nie zdążyłem :-\

6. wisba

wisba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Krk
    sorki ze zadaje tutaj to pytanie ale nie chce zakladac nowego tematu.Czy bedzie sie dalo rady pobrac dodatki do GTA IV przez neta a potem nagrac na plytke i jakos wgrac na konsole bo nie moge podpiac konsoli do neta :/

7. Majcher997

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Na płytę? Nie sądze, ale może po prostu na dysk od xa z kompa będzie się dało wrzucić ;)

8. wisba

wisba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Krk
    a wiadomo kiedy wyjdzie to uaktualnienie??

9. Mariusz512

Mariusz512 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Gdzie są helikoptery ? szukałem na lotnisku to byly 3 puste miejsca na heli z Napisem H i ich nie było ;/

10. Majcher997

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jak chcesz się przelecieć to możesz z Brucie'm. A tak luzem to nie wiem :-\

11. pakox

pakox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Cieszyn
    Witam mam problem z misja gdze musze dojechac do kolesia zatrzymac sie i musi on wjesc do mojego samochodu i wyskakuje mi w lewym gOrnym rogu Press to L(...) , niema takiego przycisku na padzie to co ja mam zrobic?

12. basa

basa Guest

wcisnij lewa galke analoga , to wlasnie ten przycisk

13. krv

krv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Busko
    Ja mam na lotnisku jak przeszedłem grę coś takiego jak Apach...

A tak to jest tam na dole 3 miasta(tego w środku) po prawej stronie będziesz miał 4 helikoptery...

14. frey

frey Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    siemka,
    misja od Francisa: mam zastrzelic jego brata lub francisa podczas ich rozmowy. strzelilem do francisa a dopiero pozniej zauwazylem, ze mam cos kolo 83% ukonczonych misj francisa.

w takim wypadku nie mam juz mozliwosci zrobienia gry na 100%? czy gdzies tam pojawi sie jeszcze motyw francisa i mi doliczy progress jego misji do 100%?

15. Mariusz512

Mariusz512 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam 57 % gry i zabilem jakiegos ruska przy lotnisku i teraz nie mam zadnych misji na mapie , co musze zrobic ?

16. realizer

realizer V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  17. basa

basa Guest

Jak zrobic 6 gwiazdek kiedy mam odblokowane wszystkie 3 wyspy (wiem ze dalo sie kiedy mialo sie poblokowane wyspy i sie na nie probowalo dostac) teraz jak mam juz wszystkie 3 wyspy odblokowane nie udalo mi sie ani razu jeszcze 6 gwiazdek zrobic. Chodzi mi o zrobienie achievementa z 6 gwiazdkami kiedy story mam juz complete. jak ktos zna sprawdzona metode prosze napisac.

18. realizer

realizer V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Zalatwiasz helikopter , full ammo do sniperki ,m4 i panzer'a. Lecisz na jakis jakis budynek (nie zawysoki) pakujesz najpierw ze sniperki ,jak podejda blizej to z m4 ,a z panzer'a w helikoptery. Zdobywasz 6 gwiazdek to wsiadasz do heli latasz przez to 5min wokol miasta i masz archiwa :)

19. Majcher997

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Siedzisz w chacie i likwidujesz jedną pałe za drugą

20. joka013

joka013 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piła
    można też łatwiej skołować 6 gwiazdek: pożyczamy helikopter, lecimy nad lotnisko tam dostajemy 6 gwiazdek a potem tylko latamy pomiędzy miastami (nad miastem nie za nisko bo mogą nas ustrzelić...)

21. basa

basa Guest

Udalo sie siedzac w mieskzaniu Pklayboya i strzelajac z balkonu do kaczek :> Teraz kolejny achievement przedemna , rozwalic w ciagu 4 minut kolesi z piastki. Jakies rady ? Probowalem walic w straganiarzy na wyspie szczescia ale jakos sie nie udalo zrobic achiva.

Poleć forum