1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Odp. Microsoftu w sprawie MALOWANIA OBUDOWY !!

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez rymcio1987, Październik 20, 2009.

1. rymcio1987

rymcio1987 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Knurów
    Witam ,jakiś czas temu ktoś na forum w jakimś tam temacie napisał że przyozdobienie wzorkami obudowy xboxa wiąże się z utratą gwarancji ! nie chodzi o prze lakierowanie całej obudowy tylko o namalowanie jakiś wzorków Np flamastrami. tak więc mogę powiedzieć tylko tyle, osoby które piszą takie głupoty niech pierw dokładnie się zorientują lub w ogóle się nie odzywają! wczoraj zadzwoniłem z takim pytanie do MS, pan nie był w stanie odpowiedzieć mi na, jak stwierdził "niecodzienne" pytanie, zaoferował mi zadanie pytania drogą mailową, więc tak zrobiłem . Poniżej wklejam odpowiedź Microsoftu na moje pytanie

Malowanie wzorków farbkami akrylowymi nie jest zagrożone pozbyciem praw gwarancyjnych do puki farba nie dostanie się do środka konsoli i będzie przyczyna zepsucia lub zniszczenia plomb Microsoftu.Obudowy konsoli nie możne Pan ściągać. !

Tak poza tym ... Jak porysujecie obudowę to też stracicie gwarancje ?? jak kupicie sobie na ebayu naklejki ozdobne i ochronne to też stracicie gwarancje ?? więc odpowiadam !
    NIE !!

No to by było na tyle, teraz mam pewność że mogę zrobić coś takiego z moim elite ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. maczeq

maczeq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak chcesz pomalować obudowę w ten sposób czy to jest nalepka?

4. deereek

deereek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Super, fajnie... Tylko popraw te błędy ortograficzne bo aż bolą w oczy.

5. rymcio1987

rymcio1987 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Knurów
    Dokładnie do nie chce ja jej pomalować, pomaluje ją moja dziewczyna, farbkami akrylowymi, dokładnie w taki sam sposób jak wcześniej pomalowała mi Faceplate w poprzedniej konsoli ;)

http://xboxforum.pl/showthread.php?t=3878

A co do błędów, owszem kwestię które napisałem były pełne błędów, ale mail od Microsoftu był skopiowany ;P) więc to ich błędy ...

6. scorpionx

scorpionx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Znając politykę Microsoftu, w większości przypadków pewnie gdy oddamy taką ozdobioną konsolę na gwarancję zwalą całą winę właśnie na te farbki, którymi ozdobiliśmy konsolkę ;) Bo "ewidentnie przyczyną była farbka, która przedostała się do wnętrza obudowy" ^^

7. otacon

otacon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a ja dostałem maila od MS, że jak wyśle im konsolę to mi odeślą pięć..
    wklej screena z korespondencji między Toba a MS.. bo napisać to ja też mogę wszystko a później rozgłosić, że to dostałem w mailu od MS;]

8. rymcio1987

rymcio1987 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Knurów
    No może i masz rację, ale zauważ że nie napisali "do puki farba nie dostanie się do środka konsoli i będzie przyczyna zepsucia lub zniszczenia Konsoli "
    tylko
    "do puki farba nie dostanie się do środka konsoli i będzie przyczyna zepsucia lub zniszczenia plomb Microsoftu "

Czyli jeżeli ozdobie konsolę , i będę miał całe plomby to nie stracę gwarancja;] bo jak farbka może uszkodzić plombę pod faceplatem ?

OTACON

stary ty chyba jesteś niedorozwinięty ;/ co miałbym na celu ściemniając w tej sprawie ? daj maila to prześlę wiadomość którą dostałem do MS :/

9. gomatekgo

gomatekgo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    otacon jak Ci się coś nie podoba to nie czytaj w ogóle tematu a nie takie pierdoły piszesz, że szkoda gadać.

10. otacon

otacon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    nie mierz wszystkich swoją miarą...
    po prostu biorąc na logikę, mogę nalać farby do xbox'a niech się zrobi zwarcie i sfajczy... mam plomby gwarancję uznają - sam wierzysz w to co piszesz??

i vice versa

11. -rascal-

-rascal- Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chrzanów
    jaki przekręt z tym... MS robi takie głupie błędy ort??? tiaaa...

Uwierzę jak prześlesz oryginalny(!) screenshot tego maila. :)

12. rymcio1987

rymcio1987 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Knurów
    mówisz i masz ;]

A co do nalania farbki do wnętrza x'a, musiałbym mieć na prawdę cholernego pecha, przecież pod plastikową obudową jest jeszcze blacha, a farbki akrylowe nie są na tyle rzadkie, po za tym będzie do malowane pędzelkiem.

13. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    potwierdzam,sam sie dowiadywalem

malowac,obklejac mozesz
    zdjac obudowy juz nie bo to ingerencja

co do gwarki to juz ich problem :) mam naklejke?mam,niech udowodnia ze to farbka byla winna rrodowi-.-

14. rymcio1987

rymcio1987 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Knurów

No i malina, chociaż jeden sam zdecydował potwierdzić moje info, a nie od razu zarzucać jakieś ściemnianie ;/

Thx miedzianek ;]

Wczytywanie...

Poleć forum