1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Odpalanie gier bez płyt. Games on demand.pewne spekulacje

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Bandzioch, Lipiec 22, 2009.

1. Bandzioch

Bandzioch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Anywhere City
    Jak wiadomo niedługo wejdzie games on demand , gry ściągane przez xbl na dysk . Przecież nie mają one związku z płytą , to może po aktualizacji będzie możliwość odpalenia gier bez płyt które są na naszym dysku nagrywane z płyt . Pisze tego posta w komórki bo pc mi się spalił .

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sk_uter

Sk_uter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    tez o tym myslalem, zle ludzie pisali, ze raczej niemamy na co liczyc

4. Dev0lution

Dev0lution Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kędzierzyn
    No jasne.. to jest wykluczone.
    Przecież, to ,że Lost and Damned nie chodzi z płyty, wcale nie oznacza,że GTA IV też ma się uruchamiać bez niej...

5. _DaRkNeS_

_DaRkNeS_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Mam nadzieje że się mylę , ale szczerze wątpię , dema oraz arcade też działają bez płyty , jest to na pewno zależne od modyfikacji danej gry :) Więc te które są na DVD dalej będa.

6. chomik001

chomik001 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    legnica
    ja nie rozumiem ludzi np. do psp to jest mnóstwo rzeczy do przeprogramowania i duże z tego można zrobić a tyle lat juz jest xbox 360 a potrafią tylko przerobić żeby gry działały ;/
    jakby sie ktoś uparł to na 100 % by dodali takiego moda że bez płyt hasają gry, wszystkie emulatory gier jakie tylko są, przeglądarka internetowwa ja nie wiem alebo nikt sie x'em nie interesuje albo dochadzą do połowy i rezygnuja ;/

7. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    chomik jak nie wiesz o czym piszesz to nie pisz :)
    zabezpieczenia xbosa w porównaniu do psp to jak alarm w merolu do małego fiata.
    nie ta liga. (btw najnowszych psp podono tez sie nie da załamac)

wiec nie chodzi o to ze sie komus nie chce tylko o to ze sie po prostu nie da.

8. chomik001

chomik001 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    legnica
    no ja byłem innego zdania a psp3000 da sie ale nie trwale ;p

9. sheriffxPL

sheriffxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    ja widziałem na allegro najnowsze psp + przeróbka .

10. strusic

strusic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Heh, ja czasami mam takie samo zdanie jak chomik001. . "Co oni się tak opier****ją z softmodem podobnym do tego z X1" itp,itd. .!
    IMO:
    A gry instalowane z płyty dalej będą jej wymagały? Dlaczego? Masz nieprzerobioną konsolę, nie masz gier, idziesz do kumpla co ma pełno piratów, instalujesz sobie poprzez jego przerobioną konsolę na swoim dysku, a później grasz na swojej konsoli, w gry których nie masz. A tak pobrane z live będą przypisane pod konsole, konto i m$ wie pod co jeszcze...

Wczytywanie...

Poleć forum