Odpalanie gier-Xbox SLIM

Ridic4sv

Użytkownik
Użytkownik
Lt 3.0 to przeróbka napedu wiec jesli masz przerobionego bedzie dzialac
Fifa 13 nie nagrana ihas nie będzie w pełni działać, tylko mecze tow. na karierze zawias lub restart konsoli.
 

TigraTeam

Banned
Fifa 13 nie nagrana ihas nie będzie w pełni działać, tylko mecze tow. na karierze zawias lub restart konsoli.

Działa mu BurnerMAX Payload Tool więc bedzie dzialać w pełni:biggrin-new:
 

kedziore800

Banned
Pobierasz, nagrywasz, grasz. Musisz mieć LT 3.0 i iHasa jeżeli chcesz pograć sobie live. Jeżeli grasz offline zwykła nagrywarka i Lt.

Możesz grać w gry nagrane zwykłą nagrywarką live. Tylko jest większe prawdopodobieństwo, że wyrwiesz bana. Dlatego Ihas i Lt 3.0. Jeżeli offline to lt 3.0 i możesz nagrywać zwykłą.

Fifa 13 zwykła nagrywarka, lt 2.0 działa. Kariera, mecze tow. i instaluje się na dysk.
 

TigraTeam

Banned
Pobierasz, nagrywasz, grasz. Musisz mieć LT 3.0 i iHasa jeżeli chcesz pograć sobie live. Jeżeli grasz offline zwykła nagrywarka i Lt.

Możesz grać w gry nagrane zwykłą nagrywarką live. Tylko jest większe prawdopodobieństwo, że wyrwiesz bana. Dlatego Ihas i Lt 3.0. Jeżeli offline to lt 3.0 i możesz nagrywać zwykłą.

Fifa 13 zwykła nagrywarka, lt 2.0 działa. Kariera, mecze tow. i instaluje się na dysk.

ihas jest zbędny

http://xboxforum.pl/oprogramowanie-13/c4e-s-burnermax-payload-tool-v0-15-a-154542/
 

kedziore800

Banned
ihas jest zbędny

C4E’s BurnerMAX Payload Tool v0.15
Jeżeli wykryje jego nagrywarke to tak, Ihas jest zbędny. Na moim LG nie wykrywa i nie będzie wykrywać na żadnym LG.

EDIT #1
Przepraszam nie zauważylem, że mu wykrywa.
 

matj

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Odpalanie gier-Xbox SLIM

Kupiłem go tak jak pisałem tydzień temu, data produkcji to 2012. Czy LT+3.0 samemu trzeba wgrywać czy on jest już wgrany w tych nowszych konsolach? Bo może ja go mam..
Lt 3.0 to jest przerobka, a wiec w konsoli tego nie masz. Musisz sie udac do jakiegos serwisu u ciebie w miescie z konsolami co przerabiaja to ci zrobia. Koszt przerobki to 50zl. I wtedy gry nagrywasz i grasz ;)


Wyslane za pomoca ZTE GRAND X IN ( taptalk 2)
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Odp: Odpalanie gier-Xbox SLIM

Data produkcji konsoli to:
Data MFR: 22.10.2012
Tej konsoli nie przerobisz na lt, jedynie rgh.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

mlkgmk

Banned
czyli kosz okolo 150zl ale zapominasz o plytach i odpalasz z dysku. polecam dextera do tej przerobki swoja droga.
 

Speedway007

Świeżak
Świeżak
Hmm.. dzięki za wypowiedzi. No to by było super jak tylko z dysku się będzie odpalało :)
Tylko że trzeba najpierw zabulić te "pare groszy" :p
 

mlkgmk

Banned
zwraca sie po pierwszej grze.
 

matj

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Odpalanie gier-Xbox SLIM

Hmm.. dzięki za wypowiedzi. No to by było super jak tylko z dysku się będzie odpalało :)
Tylko że trzeba najpierw zabulić te "pare groszy" :p
Ale z rgh gra na xbl odpada.

Wyslane za pomoca ZTE GRAND X IN ( taptalk 2)
 

mlkgmk

Banned
fakt, ale jest darmowy link:)
 

matj

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Odpalanie gier-Xbox SLIM

Gdzie gra garstka ludzi ;-)

Wyslane za pomoca ZTE GRAND X IN ( taptalk 2)
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Odp: Odpalanie gier-Xbox SLIM

czyli kosz okolo 150zl ale zapominasz o plytach i odpalasz z dysku. polecam dextera do tej przerobki swoja droga.
Na tej konsoli rgh koło 300zl

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

Speedway007

Świeżak
Świeżak
No dziś próbowałem nagrać na płytę gre o troszkę większej poj GB niż ma płyta. Bo ukazał mi się komunikat na IMGBURNie ale zaznaczyłem że ma skracać. Ale niestety potem wystąpił błąd i nie chciał dalej kontynuować nagrywania. Teraz nagrywam inną gre ale z mniejszą objętością GB. Tak więc zobaczymy.

------------------------
Druga płytka poszła normalnie ;)
No ale bez przeróbki xbox'a nie odpale :/

Dobra. Dzięki wam za udzielane odpowiedzi, bardzo mi to ułatwiło sprawę.
Pozdrawiam.

TEMAT DO ZAMKNIĘCIA
 

Speedway007

Świeżak
Świeżak
Jeszcze jedno pytanie, a raczej potwierdzenie tego co ja myślę :)

Po przerobieniu konsoli tracę gwarancje na nią?
Pozdrawiam
 

Leszczyk96

Użytkownik
Użytkownik
Tak, żeby przerobić X'a trzeba zerwać plomby, co równe jest utracie gwarancji.
 

SEJUS

Świeżak
Świeżak
Jak chcesz ściągać gierki z neta to moim zdaniem najlepiej przerobić konsole RGH (Reset Glitch Hack)
Gry wrzucasz na dysk lub pendriva i grasz nie bawisz się w żadne nagrywanie płyt itd.....
Twoją już tez się da przerobić :)

Ja przerabiałem u kolegi z forum i jestem zadowolony. POLECAM RGH - Flash napędów - Wszystkie usterki Xbox 360 - KOMPLEKSOWO! POZNAŃ - CAŁA POLSKA!
 

msFormat

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Możliwe dwie opcje:
1) RGH
2) Emulator napędu np. Wasabi

Koszt RGH ok 300 zł, koszt Wasabi z instalacją ok 380 zł.

Na Wasabi można grać z ISO na Xbox Live, na RGH oczywiście odpada.
 

Do góry Bottom