1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Odpalanie kopii a oflagowanie konsoli

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez chris710, Lipiec 14, 2011.

1. chris710

chris710 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Kupiłem ostatnio xboxa 360. Ostatni właściciel nie wiedział czy jest on przerobiony. Przeczytałem że najprostszym sposobem na sprawdzenie czy konsola była modyfikowana jest po prostu włożenie kopii gry do napędu. Moje pytanie brzmi: jeżeli okaże się że konsola nie jest przerobiona, a pomimo to spróbuję odpalić grę to istnieje szansa że zostanie oflagowana? (konsola jest cały czas offline, ale mam zamiar w przyszłości, jeśli tylko xbox nie jest przerobiony, wchodzić na xbox live)

2. Lotnik421 Xbox One

3. d2darkness

d2darkness Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie ponieważ nie odpali w ogóle tej płyty. Wyskoczy okno jakbyś chciał film obejrzeć

Wczytywanie...

Poleć forum