1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Odpale nowe gry na tym?

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez Infinito, Czerwiec 6, 2011.

1. Infinito

Infinito Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, z racji tego, że jakiś czas nie używałem Xboxa i z racji natłoku nowości związanych z grami, patchami itd. zadam proste pytanko. Czy jeżeli mam ixtreme 1.41 bądź 1.51 (nie pamiętam dokładnie) i przerobię sobie gierke do Wave 2 to będą mi nowsze gry działać czy będą komplikacje? Uwierzcie, że nie jestem w stanie przejrzeć wszystkiego, stąd moje pytanie :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Marcinpl25

Marcinpl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    Nowsze wymagają update dasha ,który prawdopodobnie wgrywa nowy flash do konsoli :/.

4. Infinito

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli nie pogram w żadną nową grę? Czy może niektóre nie instalują nowego dasha, albo nie aż tak nowego?

5. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Musisz zainstalować dashboard 12625 (przedostatni, nie usuwa przeróbki) i większość gier będzie ci działała, nie licząc tych z ap2.5. Gry wymagające najnowszego dasha dopiero nadejdą.

6. Infinito

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mógłbym prosić o linki do tej aktualizacji żebym mógł wrzucić na pendrive? :)

7. Abaddone`

Abaddone` Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
    powinno byc wszystko okey :)

8. Tomaszek88

Tomaszek88 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    http://xboxforum.pl/iso-f10/dirt-3-a-92324-8.html

Tutaj user Elde dodał link do tego dasha ;)

Ogólnie jeśli chodzi o nowości to gram aktualnie we wszystko mając ix 1.6 i tego dasha. Tylko shift 2 nie chce się zainstalować na dysk ale działa normalnie ;)

9. smoqpl

smoqpl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    @up ja tez smigam na tym patchu i 1.6 wszystko smiga i tez mam problemy z shiftem , zainstalowal sie na dysk ale zacina sie co jakies 2h .

Wczytywanie...

Poleć forum