1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Odprzerobienie xboxa a ban na Xbox Live

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Despayre, Maj 26, 2011.

1. Despayre

Despayre Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No więc, konsola nigdy nie była podłączana do internetu. Tak, na pewno, nie jest oflagowana, jestem tego w 100% pewien, do tej pory grałem tylko offline. Konsolę mam przerobioną jakimś starszym softem, nie muszę skanować gier abgx'em, wypalam prosto na płytkę. Naprawdę się na tym nie znam ale koleś pytał się przy przerabianiu czy będę grał przez internet - odpowiedziałem że nie, więc zainstalował mi starszego softa. Konsolę odprzerabiam niedługo. Oczywiście wszystkie piraty wywalam z dysku. No i podłączam konsolkę pod Xbox Live - czy jest jakieś ryzyko dostania bana? W końcu nie podłączałem internetu do przerobionej konsoli - czyli analogicznie, nie powinno być ryzyka. Jednak wolę się spytać niż potem płakać ;>
    No i następna rzecz - profil, który mam zapisany na dysku i grałem do tej pory na piratach, zostawić czy lepiej usunąć?
    Czy nagrody (kapelusz z RDR dla avatara etc) zdobyte na piratach będą nadal działały po odprzerobieniu? I to samo tyczy się save, będę mógł ich używać na oryginałach?
    Czytałem też gdzieś, że jeżeli mam najnowszego dasha (nie wiem czy dobrze rozumiem, ostatnią aktualizację mam bodajże z Homefrona lub Brinka - o to chodziło?) to nie mogę odprzerobić konsoli. Sprzedaż konsoli i kupno nowej, nieprzerobionej niestety nie wchodzi w grę. Tak samo wymiana napędu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. KamileQ

KamileQ Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wieliczka
    Zostaw profil. Nie dostaniesz bana nie ma opcji. Wgraj oryginalne firmware podłącz i będzie ok.

4. pakcent1

pakcent1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a jeśli konsola jedt oflagowana to profil można przenieść na innego xboxa?

Wczytywanie...

Poleć forum