1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Odrestaurowanie gitary do Guitar Hero

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez purehater, Październik 21, 2009.

1. purehater

purehater Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam wszystkich,
    jestem maniakiem gry Guitar Hero i po roku grania moja gitarka po prostu potrzebuje odnowy (głównie przyrząd do "kostkowania" trzeszczy i świszczy, nie zawsze łapie uderzenia itd). Jako, że majsterkowicz ze mnie żaden to nie zabieram się do samodzielnej naprawy. W związku z tym mam pytanie, czy znacie jakiś serwis albo po prostu osobę prywatną, która już zajmowała się odnawianiem takiej gitarki (najlepiej z Krakowa albo okolic). A może któryś forumowicz jest złotą rączką i mógłby mi pomóc? :) W każdym razie dzięki za wszelkie odpowiedzi. Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Nie lepiej po prostu kupić nową?

4. purehater

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    eee, wydać 250zł (conajmniej) na nową albo wydać 50zł na naprawę jakiegoś prostego elementu? wybór raczej prosty

5. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    Albo wydać 100-150 zł na Explorera :) cenna zależna od okazji

6. wisien

wisien Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    wystarczy rozebrac, odgiac troche taka blaszke i nakleic cienkie paski gabki

7. dolarek8

dolarek8 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    kup sobie normalna gitarę , a nie zabawkę:)

8. purehater

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    normalnych gitar mam już 6, więc kolejna chyba nie będzie mi potrzebna... a zabawkę lubię. dobra, już sam znalazłem co mam zrobić i gdzie kupić. dzięki, ale nie dzięki...

9. adriano145

adriano145 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, jestem tu nowy. Mam taki sam problem tak jak autor tematu, mi nie łapie tylko uderzeń za każdym razem, muszę uderzać mocniej. Grę mam od niedzieli z gitarą. Nie wiem w jaki sposób się mogła zepsuć tak w krótkim czasie. Czekam na odp autora, najlepiej by było gdyby skontaktował się on ze mną przez gg -> 10963335 lub przez e-mail -> adriano155@amorki.pl. Oczekuję odpowiedzi w jaki sposób napawić tą usterkę.
    Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum