1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ODSWIEZ

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kamilrudnik86, Listopad 4, 2009.

1. kamilrudnik86

kamilrudnik86 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam witam ,mam proplem, mam tekken 6 i wkładając go wyskakuje mi ze potrzeba zaktualizować konsole, ok biore zeby sobie aktualizował, po restarcie konsoli jak włancza sie xbox wyskakuje mi ze znowu chce sie aktualizować i tak w kółko, a i znikły mi avatary a miałem po aktualizacji z sacreed2, z pendrive konsola nie chce sie zaktualizować, nie widzi update-a i z płyty tez nie, co robić

2. Lotnik421 Xbox One

3. gangster6669

gangster6669 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Mirsk
    pozostaje podpiąć się do liva.

Wczytywanie...

Poleć forum