1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Odświeżone GTA: San Andreas już oficjalnie!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 24, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3218
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Gdy pojawiły się plotki o odświeżonej wersji GTA: San Andreas wielu nie dowierzało i ciężko im się dziwić. Tym razem jednak okazało się, że informacje nie zostały wyssane z palca. Na rynek trafi nowa wersja przygód Carla Johnsona, lub jak kto woli - "Cejota".
    Rockstar póki co zapowiedział, że nowa wersja gry pojawi się w usłudze Games on Demand na Xboksa 360 zastępując wersję San Andreas znaną z Xbox Originals. Nie zostało jednak potwierdzone, czy gra trafi także na PS3, ale jest to zapewne kwestia czasu.

Nie mamy tu wprawdzie do czynienia z remasterem z prawdziwego zdarzenia, ale kilka rzeczy ulegnie poprawie. Przede wszystkim grafika wyświetlana będzie teraz w rozdzielczości 720p. Ponadto tytuł zaoferuje znacznie większe pole widzenia oraz wsparcie dla systemu osiągnięć.

Gra zadebiutuje na rynku już 26 października w cenie 14.99 dolarów, a wszystko z okazji 10 rocznicy powstania San Andreas. Jest to z pewnością miła niespodzianka dla fanów. Warto dodać, że save'y ze starszej wersji gry nie będą kompatybilne z nową, a więc z ewentualnego transferu stanów gry nici. ​

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Szkoda że nie na silniku gta 5. Mam nadzieję że nie będzie brzydka.

4. gregoryfx

gregoryfx Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Brzegi / Kielce
    Jednym słowem trzeba napisać że grafika będzie taka, jak na PC w 2004, czyli 10 lat temu. Jeszcze lepiej... Gra została przeniesiona ze smartfonów na Xbox :D

5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1679
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Zamiast się cieszyć, że dają nam jeszcze cokolwiek na X360, a nie wypierają się jak inni producenci to jeszcze narzekacie :p.
    Ja nie widziałem tego i nie wiem jak to będzie wyglądać. Minecrafta z tego na pewno nie zrobią więc, aż takiej tragedii nie ma :).

Jeszcze do szczęścia pełnego brakuje GTA 3, GTA: VC :) I wtedy cała kolekcja GTA jest na X360 (nie liczyć london, GTA 1 i GTA 2 :D )

6. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    A w wersji xbox orginals wystukałem The King Of San Andreas ;) Piękna gra,to było prawdziwe Gta, gdy wychodziła 5 myślałem,że będzie jak stare dobre SA a tu lipa dali nam mapę gdzie 2/3 to pustynia... A myślałem że znowu wrócę do Las Venturas ^^ I Los Santos

7. fanhorizon

fanhorizon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Słyszałem coś właśnie o tym ale nie wiedziałem że to trzeba będzie kupować ... :)

Chętnie bym to przygarnął w ramach np. konta GTA V za darmo - ale płacił im raczej za kotleta nie będę.
    Zwłaszcza że na PC gra wciąż ma się świetnie i jest Multiplayer gdzie w jednym momencie na serwerze
    i mapie może być 500+ osób jednocześnie... SA:MP się nazywa można sprawdzić.

8. DuelosXX

DuelosXX Banned Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    okolice Krakowa
    Ja osobiście bym sprawdził co to będzie, i jak to będzie wyglądało ale na razie się wstrzymam.
    Ciekawe jak to będzie wyglądało cenowo :d

9. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    I bardzo dobrze. Rockstar wie co robi. Dla mnie GTA San Andreas jest dużo lepsze niż GTA IV a to już na Xboxie 360 jest. Na Xboxie 360 w San Andreas można zagrać na emulatorze pierwszego Xboxa, ale jest to niestety zlepek pikseli.

10. vtec fan

vtec fan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ciekawe co będzie jak będę miał konsole podpiętą do sieci i odpale oryginała z xbox 1 pobierze się aktualizacja i osiągnięcia wbije czy muszę koniecznie cyfrówkę?

11. Direx

Direx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Wiadomo coś, jest już dostępne na jakieś rgh?:D

12. djploki

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Właśnie gram. Gra wygląda zdecydowanie lepiej. Miło jest wrócić Carlem do San Andreas po latach :)

13. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3218
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Nikt tu Ci linków nie zapoda, forum nie wspiera piractwa!

14. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Hah. Spokojnie, to jakiś "skrypt", bo u mnie też jest "NikoBellic91 UWAŻAJ..." :D

A co do San Andreas miałem w dalszej przyszłości kupić, ale zobaczyłem, że cena nie całe 15 zł, to od razu wziąłem :) To jest konwersja z smartfonów, tylko, że podbita do 720p, ale San Andreas, to San Andreas. Przejść na 100% (Po raz n-ty) trzeba :)

15. Chopin98

Chopin98 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kalisz
    To jest taka normalna wersja jak na komputer tak?
    Pełna Mapa jak na PC'ta?

16. VoertiX

VoertiX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdańsk
    Oczywiście, że tak. Jeśli jest to konwersja ze smartfonów to jest nawet lepsza grafika niż na PC.

1 osoba to lubi.
  17. djploki

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Teraz naprawdę warto mieć oryginalnego nieprzerobionego Xboxa 360. Ceny gier są coraz niższe na Xbox Live. Gta San Andreas za 15 zł. To prawie jak za darmo. Mam rgh i od ponad miesiąca mam ten wynalazek czyli Xblse i po ograniu Destiny wszedłem sobie do gier w Xbox Live a tu taka gra jak Warface jest gratis. Jak to możliwe ? Przecież to całkiem nowa gra. Normalnie pobieram.

18. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    No z tym trzeba się zgodzić. Ceny gier na XBL potrafią naprawdę zaskoczyć, a i ceny pudełkowych gier ostatnio są bardzo korzystne. Dla przykładu ostatnio nabyłem na allegro za 40zł splinter cell blacklist jeszcze zafoliowaną. Albo inny przykład. Gra która przeszła swoja premierę bez wiekszego rozgłosu i zainteresowania ze strony graczy : Syndicate. W promocji zapłaciłem za nią bodajże 15zł (zrzuta na 2 osoby). Gra na 4 osoby w co-opie wręcz rewelacja, a i kampania bardzo przyjemna.

Pomimo, ze mam dual nand, to od ok 3-4 miesięcy jadę cały czas na retail i mam tyle oryginalnych gier, że w obecnym systemie korzystania z konsoli przez rok bym ich nie ograł... tak więc na gry z RGH nie mam nawet czasu... a i san andreas też zakupiłem... 15zł/2 :p

żal tylko, że robią to (M$) przy krańcu tej generacji i w obliczu już totalnego złamania jego zabezpieczeń. Na XO takich cudów (czyt. promocji, tanich gier) pewnie się długo nie uświadczy...

19. fanhorizon

fanhorizon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    @UP

Zmartwie was Panowie bo przerobiony X360 również działa na live
    łącznie z zakupami w sklepie.

Mam pytanie - jest multiplayer w tej wersji San Andreas na x360?
    W ilu można maksymalnie grać?

20. koozka

koozka Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie ma multi. Brak na mapie miejsc, w których można było się podłączyć jako drugi gracz :( Albo wydadzą patcha, albo trzeba grać w wersje z xbox1

21. impact18

impact18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Tylko u mnie lekko przycina? W czasie jazdy widać to co chwilę.

Wczytywanie...

Poleć forum