Odświeżone Halo w pełnej krasie - sprawdźcie materiał w 1080p i przy 60 fps!

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Wiemy już, że odświeżone Halo 2 nie zadziała w rozdzielczości 1080p na Xbox One. Mówi się trudno. I kocha się dalej, bo w Halo: The Master Chief Collection zagramy w kompletnie odnowioną wersję pierwszego Halo. W rozdzielczości 1080p i przy 60 fpsach.

Kto chciał zobaczyć jak deweloperzy poradzili sobie z odświeżeniem Halo: Combat Evolved niech przeanalizuje najnowszy fragment rozgrywki, który opublikował IGN. Materiał wyświetlany jest w rozdzielczości 1080p i przy 60 fps (pamiętajcie tylko, by wybrać opcję "1080p" przy rozpoczęciu oglądania).

See What Halo: CE Looks Like at 1080p/60fps in Halo: The Master Chief Collection – IGN First - IGN

The Horse You Rode In On (A Halo: The Master Chief Collection Story) – IGN First - IGN

 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wstydziliby się coś takiego wypuszczać na nową generację.
 

Cronos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wstydziliby się coś takiego wypuszczać na nową generację.
Widze, że masz problem generalnie do każdego newsa związanego z XO - wiec po co tu wchodzisz?

Co do gry, wyglada fajnie i chodzi płynnie. Dajcie już to.
 

petroz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Widze, że masz problem generalnie do każdego newsa związanego z XO - wiec po co tu wchodzisz?
Pewnie dlatego, że nie ma XO :O :p
 

geometric77

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Akurat Halo to jeden z nielicznych kotletów, które warto odgrzać. Jeden z pierwszych i najważniejszych system sellerów na konsole MS od czasów piwerszego iksa. Jak walną niską cenę to kupię. Jak będą chcieli 150-200 zł, lub zaczną znowu czymś mydlić o czy przed premierą to podziękuję. Tak czy inaczej, jest to idealne przypomnienie przed Halo 5.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mogli by pójść w ten trend i odgrzać kilka dobrych serii np. Burnout, Forza czy Crash bandicoot.
 

djremix

Użytkownik
Użytkownik
No taki burnout by się przydał :D
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Widze, że masz problem generalnie do każdego newsa związanego z XO - wiec po co tu wchodzisz?

Co do gry, wyglada fajnie i chodzi płynnie. Dajcie już to.
Używam tt więc nie wchodzę tylko samo mi wyświetla. Generalnie mam problem że na słabą konsolę robią jeszcze brzydsze gry zamiast wyciskać ostatnie soki. Wygląda to jak gra ze smartfona.
 

Cronos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Używam tt więc nie wchodzę tylko samo mi wyświetla. Generalnie mam problem że na słabą konsolę robią jeszcze brzydsze gry zamiast wyciskać ostatnie soki. Wygląda to jak gra ze smartfona.
Ja uważam, że wygląda bardzo dobrze, a Tobie ma prawo się nie podobać. O gustach nie będziemy dyskutować, chodzi o to, że wylewasz swoje żale dosłownie pod każdym newsem o XO i czepiasz sie na siłę. Jak ktos chce na siłę znaleźć argumenty przeciw to zawsze je znajdzie. Gra wyciskająca wszystkie soki na pewno jeszcze nadejdzie.
 

Do góry Bottom