1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Odświeżone Heroes of Might and magic już w styczniu !!!

Temat na forum 'PC' rozpoczęty przez z0nk31, Grudzień 10, 2014.

1. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Witam, troszkę nie w temacie konsol ale news jest zdecydowanie godny uwagi :)

Na oficjalnym facebookowym fanpage'u Heroes of Might pojawił się news o odświeżonej wersji heroes of might and magic 3 Restoration of erathia.
    Nie wiem jak dla was ale dla mnie jest to REWELACYJNY news.
    Wydanie jest datowane na 29 stycznia 2015 i trafi nie tylko na pecety ale również na systemy android oraz iOS.
    świetnie, świetnie :)
    Więcej informacji pod tym linkiem :)
    Might & Magic Heroes III HD | Migh & MagicÂŽ Official Web Portal | Ubisoft

2. Lotnik421 Xbox One

3. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    311
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    Wczoraj widziałem na fb. Super sprawa. Wreszcie będzie jakaś gra sensowna na telefon z dużym ekranem ;)

Wczytywanie...

Poleć forum