1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Odtwarzacz multimedialny w Xone

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Krzysztof Warner, Wrzesień 21, 2016.

1. Krzysztof Warner

Krzysztof Warner Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam, kupiłem dziś xbox one zastępując moje ps 3 i ps 4 używałem te konsole od 6 lat ale dziś czas zmian :) , więc mam następujące pytanko.

Mój odtwarzacz multimiedialny otwiera napisy w Xone Tylko że one nie są pokazane na środku Tylko z boku lewej strony i czy może wiecie co zrobić aby pokazywały się one na środku ?

Drugie pytanko jest takie :) czy są jakieś polskie stronki z osiągnięciami jak porobic gry na 1000 pkt lub podobne.

Pozdrawiam serdecznie

2. Lotnik421 Xbox One

3. small551

small551 Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Ostróda
    Co do pierwszego to pierwsze słyszę, żeby tak się napisy wyświetlały dziwnie.
    Co do drugiego. Są różne ja używam www.exophase.com Stronka nie jest PL ale niektóre gry mają przetłumaczone osiągnięcia.

4. Krzysztof Warner

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    20160922_203720.jpg Właśnie czyta mi napisy, ale nie mogę za cholerę ich daćna środek nie umiem czy ktoś może wie jak to zrobić> pozdrawiam serdecznie

5. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Do osiągnięć korzystam z trueachievements.com

6. TitanHunter69

TitanHunter69 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Jelenia gora
  7. small551

small551 Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Ostróda
    Wrócę z roboty to sprawdzę jak jest u mnie. Ale muszę poszukać filmu z napisami. A jeszcze powiedz z czego odtwarzasz ten film? Spodziewam się, że nie z BD?

8. Krzysztof Warner

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Filmy odtwarzam z dysku twardego, jeśli chodzi o napisy które są wtopione w filmy to działa normalnie, plus jest taki że odtwarza mi wszystkie formaty co mi się bardo podoba na ps 4 tak nie było, napisy ściągam w wersji SRT, i właśnie to mnie irytuje troszkę że one tak z lewej strony się pojawiają, a w odtwarzaczu multimedialnym który jest xbox one nie mogę nigdzie znaleść opcji edycji napisów ( w ps 4 taka była) pozdrawiam serdecznie.

9. Krzysztof Warner

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Zewnętrzego dysku podłączam przez kabel usb :)

Wczytywanie...

Poleć forum