Odtwarzacz multimedialny w Xone

Krzysztof Warner

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Witam, kupiłem dziś xbox one zastępując moje ps 3 i ps 4 używałem te konsole od 6 lat ale dziś czas zmian :) , więc mam następujące pytanko.

Mój odtwarzacz multimiedialny otwiera napisy w Xone Tylko że one nie są pokazane na środku Tylko z boku lewej strony i czy może wiecie co zrobić aby pokazywały się one na środku ?

Drugie pytanko jest takie :) czy są jakieś polskie stronki z osiągnięciami jak porobic gry na 1000 pkt lub podobne.

Pozdrawiam serdecznie
 

small551

Banned
Użytkownik
Świeżak
Co do pierwszego to pierwsze słyszę, żeby tak się napisy wyświetlały dziwnie.
Co do drugiego. Są różne ja używam www.exophase.com Stronka nie jest PL ale niektóre gry mają przetłumaczone osiągnięcia.
 

Krzysztof Warner

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
20160922_203720.jpg
Właśnie czyta mi napisy, ale nie mogę za cholerę ich daćna środek nie umiem czy ktoś może wie jak to zrobić> pozdrawiam serdecznie
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Do osiągnięć korzystam z trueachievements.com
 

TitanHunter69

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
http://www.xboxachievements.com ja tu zasiegam informacji na temat osiagniec
 

small551

Banned
Użytkownik
Świeżak
Wrócę z roboty to sprawdzę jak jest u mnie. Ale muszę poszukać filmu z napisami. A jeszcze powiedz z czego odtwarzasz ten film? Spodziewam się, że nie z BD?
 

Krzysztof Warner

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Filmy odtwarzam z dysku twardego, jeśli chodzi o napisy które są wtopione w filmy to działa normalnie, plus jest taki że odtwarza mi wszystkie formaty co mi się bardo podoba na ps 4 tak nie było, napisy ściągam w wersji SRT, i właśnie to mnie irytuje troszkę że one tak z lewej strony się pojawiają, a w odtwarzaczu multimedialnym który jest xbox one nie mogę nigdzie znaleść opcji edycji napisów ( w ps 4 taka była) pozdrawiam serdecznie.
 

Krzysztof Warner

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Zewnętrzego dysku podłączam przez kabel usb :)
 

Do góry Bottom