1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Odtwarzanie filmów HD z kompa przez LAN

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez djpablo211, Styczeń 7, 2010.

1. djpablo211

djpablo211 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam udało mi sie dzisiaj podpiąć xboxa do kompa i wszystko eleganco działa ale chciałem oglądnąć sobie filmik w fullHD ale konsola go nie wykrywa wszystkie filmy w dvix widzi a wszystkie inne formaty nie sa nawet wyświetlane użyłem programu Gotsent eleganco mi przerabia na formacik pod X'a i zgrywanjac go na pendriva wszystko działa ale kopiowanie filmu który zajmuje 16gb troche trwa i razem z kopmresja i kopiowanie zajmuje to troche czasu i sie odechciewa ogladać da sie cos zrobić z tym czy tak już jest i trzeba sie z tym pogodzic :) dzięki za pomoc i pozdrawiam :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pstrag

Pstrag Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Będzin/Katowice
    w jakim formacie jest ten film? konsola odtwarza tylko .wmv i .avi

4. djpablo211

djpablo211 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To sie chyba kolego mylisz bo te pliki sa w formacie MP4 i konsola je odtwarza ale tylko z pamieci zewnętrznej albo z płytki ale z kompa przez lan juz nie chce i wogóle nie wykrywa bo avi normalnie widzi wmv nie próbowałem bo nie mam na kompie

5. Pstrag

Pstrag Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Będzin/Katowice
    mp4 są dosyć kapryśne, ale zazwyczaj pomaga zmiana nazwy rozszerzenia z .mp4 na .wmv bez przerabiania filmu.

6. djpablo211

djpablo211 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Kolego jesteś wielki :) zmieniłem format z MP4 na wmv za pomocą total commandera i wszystko poszło :)

Wczytywanie...

Poleć forum