1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Odtwarzanie filmów na Xbox 360

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Gambit95, Luty 23, 2011.

1. Gambit95

Gambit95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam.
    Na mojej konsoli nie mogę oglądać filmów w różnych formatach. Chociaż przeważnie jest to DVD. Na konsoli mam pobrane niezbędnę kodeki itp. Podczas odtwarzania filmów co chwilę wyskakuje napis "odczytywanie nośnika" czy coś takiego. Taki problem miałem od samego początku przy kupnie Xbox'a. Też tak macie? Płyty są w stanie idealnym, 0 rys. Tak samo odtwarza piraty i oryginały. Dodam, że gry działają na nim bez żadnych problemów.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Gambit95

Gambit95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pomoże ktoś? Napiszcie chociaż czy też macie problemy z odtwarzaniem filmów.

4. HerlokPL

HerlokPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tarnowskie Góry
    Słuchaj nie mam pojęcia ale najlepiej odtwarzać filmy przez Lokala...

5. Abaddone`

Abaddone` Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
    było to wałkowane 100razy. Wejdz w szukajke i poszukaj :)

Wczytywanie...

Poleć forum