1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

odtwarzanie filmów na Xboxie 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Misiek1205, Październik 15, 2013.

1. Misiek1205

Misiek1205 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam slima i chciałbym obejrzec na nim jakis film, czy to normalne ze po wlozeniu orginalnego filmu na plycie DVD xbox mi go nie czyta, druga sprawa jest taka ze po wrzuceniu filmu w formacie avi albo xvid na pendrive i podłączeniu go do xboxa, nie mam mozliwosci obejrzenia ich, bo konsola wcale ich nie czyta. Kolega ma konole w wersji elite nie ma z tym problemu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Podłącz się do XBL i pobierz kodeki.
    Nie pytaj się czy dostaniesz bana bo nikt Ci nie jest wstanie powiedzieć kiedy go otrzymasz...

Wczytywanie...

Poleć forum