1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Odtwarzanie gier z dysku twardego lub pendriva na xboxie 360 4G

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez RealMadryt, Listopad 1, 2012.

1. RealMadryt

RealMadryt Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Napiszcie czy jest mozliwe odwarzanie gier z dysku twardego i pendriva na xboxie 360 4G jeśli tak to napiszci jak i czy trzeba coś ściągać na pendriva lub dysk twardy

2. Lotnik421 Xbox One

3. maszin

maszin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Odp: Odtwarzanie gier z dysku twardego lub pendriva na xboxie 360 4G

Wkladasz plytke z gra klikasz x nastepnie zainstaluj i wybierasz na dysk czy pena nic nie musisz sciagac

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1071
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jest możliwe, wykonuje patrz sygnaturka

5. RealMadryt

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jaką płytke z grą ,ja chce odpalić z pendriva lub dysku a na xboxie nie moge zainstalowac bo mam tylko 4G czyli moge grac w gre na pendrivie lub dysku z włożonym pendrivem lub dyskiem do xboxa 360?
    Chodzi mi o to czy trzeba na pendriva lub dysk twardy ściągac jakis program żeby xbox 360 odczytywał piratki z pendriva lub dysku.

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

6. gruby33

gruby33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Na normalnej konsoli nie ma takiej możliwości. Dopiero jak zrobisz sobie RGH.

7. RealMadryt

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ale rgh można mieć już w konsoli od początku, ja miałem przerabianą na piratki

8. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1071
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała

Nie nie mozesz. Trzeba zlecic to komus. Bez rgh nic nie zainstalujesz,i nie wlaczysz

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

9. RealMadryt

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ale ja konsole mialem przerabianą

10. Mama123

Mama123 Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wałbrzych
    RGH to nie to samo co flash napędu LT...RGH to przeróbka na chipie, która pozwala ściągnąc gre z internetu, wrzucić na dysk i nawet nie ruszyć płyty, a LT to tylko odtwarzanie piratów. :)

11. RealMadryt

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    samemu tego rgh nie można zrobić?a o co chodzi z tą instalacją bo ja na xboxie nie moge zapisac bo mam tylko 4G

12. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland

Żeby zrobić rgh musisz mieć konsole z dashem max 14719, chip oraz programator do pamięci.

O instalacje w twoim przypadku chodzi o to ze można grę zainstalować z plyty np na pendrive i grać z pena ale dana gra i tak musi być na płycie w napędzie.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

13. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Orginały możesz przegrywać na dysk z Płyty i wtedy grę odpalasz z dysku, ale musi być płyta w napędzie. O to kolegom wyżej chodziło, a jeśli chcesz odpalać piraty z pendrive lub dysku zewnętrznego pod USB, to przeróbka RGH. Nie wiem ile to kosztuje ale wydaje mi się że robocizna = chip ok. 150 zł. Jeśli chcesz samemu zrobić RGH to i tak musisz kupić chip za ok. 100 zł. Ten temat: http://xboxforum.pl/jtag-rgh-194/jtag-rgh-pytania-i-odpowiedzi-105780/ podpunkt 23. A LT+ to przeróbka flas***ąca napęd, więc będziesz mógł nagrywać pirackie płyty i odpalać na Xklocu, z tym że sama przeróbka ok. 50 zł, płyty muszą być DVD-DL Verbatima, więc też trochę kosztują, no i najlepiej jest do tego kupić IHasa (nagrywarkę za ok. 100 zł do PC'ta) dzięki której bezbłędnie nagrasz płyty na LT+. A na RGH tylko ściągasz i wrzucasz na dysk twardy. (Nie znam się za dobrze na LT+ i RGH, bo sam mam nieprzerobioną konsolę, ale mam nadzieję że nie popełniłem tu za dużej ilości błędów. Jeśli coś napisałem źle, proszę poprawcie.) :)

14. Mama123

Mama123 Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wałbrzych
    RGH to przeróbka na chimpie.Oczywiście możesz kupić wszystko co potrzebne i samemu spróbować, a co do dokładnego RGH to musiałbyś kupic dysk zewnętrzny :)

Wczytywanie...

Poleć forum