1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Odtwarzanie obrazu HDMI

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez deanek, Grudzień 26, 2011.

1. deanek

deanek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Falubaz
    Otóż mam taki problem.

W domu posiadam dwa telewizory Sony Bravia (pierwszy , KDL 55ex725 , drugi: KDL40s4000) posiadam także dwa kablem HDMI.

Pod telewizorem pierwszym (55ex725) konsolka śmiga bez problemu na obu kablach.
    Pod telewizorem drugim (40s4000) konsola nie działa za pomocą żadnego z kabli HDMI, ale dodam że jakiś czas temu tuż po kupnie konsoli grałem na tym tv w jakości HD. Dodam że wejścia w tv mam dobre bo mam podłączony jeszcze Cyfrowy Polsat i on śmiga bez problemu. Oczywiśćie pod kablem AV konsola działa.

Jaka może być tego przyczyna? wejścia HDMI w tv jak i w konsoli mam dobre.

próbowałem już wielu rzeczy ale dalej nie mam pojęcia o co tutaj chodzi. :confused:

2. Lotnik421 Xbox One

3. deanek

deanek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Falubaz
    UP

ktoś pomoże?

Wczytywanie...