1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Odtwarzanie wideo w HD na konsoli

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Dapiko, Czerwiec 26, 2012.

1. Dapiko

Dapiko Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie.
    Chciałbym odtworzyć materiał wideo na konsoli zapisany w kontenerze Matroska (.mkv). Gdy podpinam pamięć zewnętrzną, jedynie formaty .mp4 i .wmv są obsługiwane. Wyczytałem, że można multimedia przesłać za pośrednictwem sieci. Zainstalowałem Zune, jednak on nie obsługuje .mkv. W czasie konfiguracji Windows Media Player 12 napotkałem na trudności, które uniemożliwiły mi dalsze operacje.
    Czy jest jakaś możliwość odtworzenia .mkv na Xboxie 360, bądź bezstratna kompresja do obsługiwanych formatów?
    Korzystając z okazji, chciałbym również spytać jak wygląda umieszczanie napisów w tych formatach. Matroska umożliwia bezproblemowe przechowywanie napisów, ale nie wiem jak z innymi.
    Z góry dziękuję za pomoc.
    Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum