1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Odtworz plyte DVD - problem

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Wuuuf, Marzec 28, 2013.

1. Wuuuf

Wuuuf Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
    Witam, mam oto taki problem wlasnie nagralem kopie zapasowa Call of Duty: Black Ops. A na moim dashu: Odtworz plyte DVD. Odpalam plytke a tam na moich oczach logo Xbox 360 i nic wiecej. Co robic? Xbox Premium z '06. Wygralem go na allegro, podobno mial LT 3.0 wgrane. Co zrobic? Przeflashowac i sprawdzic na nowo? Kopia BO nagrana ihasem 124 b z wszystkimi ustawieniami dobrze ustawionymi. Obraz i plyta po nagraniu przeszly testy w abgx. Naped czyta normalnie filmy DVD. Oryginalnych gier nie mam przy sobie zeby sprawdzic jak z nimi. Prosze o pomoc ;).

2. Lotnik421 Xbox One

3. adamrz

adamrz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Elbląg
    Zacznij od tego zeby zrobic na nowo flash. Naped moze byc nadal oryginalny i nie bedzie czytal kopii.

Wysyłane z mojego HTC ChaCha A810e za pomocą Tapatalk 2

4. kamilos ms

kamilos ms Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraśnik
    Mi tu zajeżdża padniętym laserem.Filmy dvd będzie czytał lecz kopi gier już nie.

5. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    A mi śmierdzi zlym kluczem napedu....laser wywala otworz naped jak jest yebnięty...

Wysyłane z mojego LG-P700 za pomocą Tapatalk 2

6. Wuuuf

Wuuuf Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
    Nie pisze otworz naped tylko Odtworz plyte DVD. Wlasnie sflashowalem go do LT 2.0 poniewarz naped w konsoli to Hitachi 47. Problemem raczej bylo AP 2.5 z Black Opsa. Jutro nagram cos pod LT 2.0 i napisze co i jak. Jeszcze pytanko czy XDG3 ruszy na LT 2.0?

7. FarMer2211

FarMer2211 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia
    Ją mam lt 2.0 i mi rusza a jak nie chce to puszczam muzykę przez pierwsze 10 minut i wszystko smiga nawet zainstalowane na dysku.

Wysłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum