1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Odwieczne pytanie odnośnie iHasa

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez serilek, Wrzesień 2, 2013.

1. serilek

serilek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Mam pytanko: Czy gry które posiadają obecnie CIV mogą być nagrane iHasem innym niż B? Pytanie moje argumentuję opisem tej aukcji:Klik.
    Zastanawiam się, czy ktoś wystawił tą aukcję i celowo podał złe screeny (iHas rev. B) czy po prostu ma rację i można nagrywać wszystkie gry z Payloadem.
    Moja nagrywarka w laptopie spełniająca warunki Payload'u który pokazywał succesfull a pomimo to weryfikacja padała w okolicach 35-40% - błąd ze ściereczką (nagrywałem 3 razy grę Far Cry 3) płyty DVD+R DL TDK [innych nie było a czytałem, że ludzie na tym nagrywają]
    Xbox 360 Fat z lipca 2007

Dziękuję za odpowiedź.
    Pozdrawiam
    Serilek

2. Lotnik421 Xbox One

3. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Pay tools nie jest za dobry ale liteon ihas rev c/d są pod pay tools i ludzie sobie nie chwalą. Jednym działa drugim nie i trzeba wypalać na verbatimach.

Wczytywanie...

Poleć forum