1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Odwołanie od warnów.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kj5, Maj 12, 2010.

1. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Niedawno dostałem dwa warny, moim zdaniem niesłusznie.Oto treść pierwszego:
    Wypowiedź za która dostałem warna dotyczyła posta innego forumowicza, w której narzekał on że Alan Wake jest za krótki.Odpowiedziałem mu konkretnie i zwięźle.Niesłusznie moim zdaniem dostałem za to warna.
    Drugie ostrzeżenie:
    Post mój odnosił się także do posta innego forumowicza.Pytał on w ile osób można grać na split screenie.Udzieliłem konkretnej odpowiedzi za którą dostałem niesłusznego warna.

Admin livingfear odesłał mnie do administracji/forum co tez robie.
    Prosze userów o nie pisanie, żeby nie robił się burdel.

PS:Nie byłoby sprawy gdyby warny był czasowe :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Aras64

Aras64 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałcz
    Nie potrzebnie się produkujesz, modzi często wykorzystują swoją pozycje nie tylko na tym forum. Stracisz konto to założysz następne :), wątpię żeby ktokolwiek ci pomógł i warna raczej ci nie zdejmą. Ale fakt jest taki, że ostatnio te warny są rozsyłane na siłę, szczególnie w przypadku livingfear'a który moim zdaniem jest typowym forumowym no-lifem. Nie znam gościa tak więc mówię, że to tylko moje zdanie.

4. kj5

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Myśle że head admin ma głowe na karku i sprawiedliwie przestudiuje sprawe.
    Co do livinfeara - nie mówie nic :)

5. Rurek

Rurek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Zupełnie nie rozumiem polityki moderatorów. Forum to właśnie użytkownicy. Oto definicja forum: "Forum dyskusyjne to przeniesiona do struktury stron WWW forma grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach przy użyciu przeglądarki internetowej." Z tym no-lifem to 100% kiedykolwiek nie wejdę na forum siedzą cały czas te same osoby (wiecie o kim mówię). Pewnie z nudów i braku realnego życia warmują i banują. Heh ja się mogę tylko z tego śmiać bo nie obawiam się bana. Na forum staram się pomagać użytkownikom, zakładać ciekawe tematy, wyrażać swoje poglądy i opinie a czasami o coś zapytać. Jak ktoś uważa, że zasługuje to na bana to proszę bardzo. PACE!

Przypomniałem sobie, że ostatnio jakiś moderator straszył banem za multikonto. Ok dobra tylko, że poprzednie konto użytkownika było zbanowane. Tak więc posiadał jedno sprawne konto. Czy tak powinien zachowywać się moderator?! Odpowiedzcie sami.

post pod postem moja wina przyznaje się. Kliknęło się cytuj...

6. sheepfucker

sheepfucker Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Miałem tak samo . I mało tego bana i tak dostałem za multikonto pomimo tego że poprzednie konto było zbanowane . A to wszystko "dzięki" modowi Piri . Odwołania i pisanie skarg to mogłem sobie w du*ę wsadzić . Zero odpowiedzi . Bez komentarza . Przydałby się jakiś system umożliwiający "odpracowanie" warnów np. napisanie jakiejś liczby sensownych postów lub kilka wstawek w dziale download itp.

7. tajson86

tajson86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa
    Czytajcie chociaż dokładnie posty,na które odpowiadacie.:DD

8. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jesteście egoistami wiecie?:)

Nie myślicie odpowiadając na spam, potem się dziwicie gdy dostajecie osta. Wystarczą cztery osoby piszące nie na temat w topicu, by ten zaczął płynąć w zupełnie inną stronę.

Moderator to też człowiek i czasem go krew może zalać gdy widzi co mu ludzie w dziale wyprawiają.

Co do tego, że warnów nie da się cofnąć, terefere. Jeżeli macie podstawy prawne (Regulamin) źle udzielony warn ZAWSZE zostanie cofnięty. Sam zanim jeszcze zostałem tutaj modem taką sytuację przeżyłem, nie biegłem w tym momencie do publiki, tylko rozwiązałem ją z moderatorem który mi tego warna udzielił, a który zaś skontaktował się z adminem. Większość z tych którzy tak szkalują tu modów to po prostu ludzie którzy wiedzą, że popełnili błąd lecz nie potrafią się do niego przyznać, taka prawda.

Co do no-life'ów, tak jesteśmy nimi, dzięki Bogu Spike załatwił nam żarło z opieki społecznej, bo inaczej pomarlibyśmy z głodu, przecież nie moglibyśmy opuścić forum nawet na chwilę, dla nas forum>życie.

Ci zbanowani, powinniście być wdzięczni, że nie są tak tępione następne konta ludzi zbanowanych. Ban oznacza, że nie spełniliście się w społeczności forum, przeskrobaliście coś, nie stosowaliście się do zasad. Ja po moim własnym warnie przestudiowałem cały regulamin, żeby już więcej takich problemów nie mieć, wam jak widać się po prostu nie chce.

Nie rozumiecie też, że to dzięki nam nie widzicie np. 10 tematów pod sobą typu "jak włączyć pada?", bądź w tematach o grach nie czytacie o tym jak je ściągnąć. Warnowanie przynosi efekty, od kilku tygodni większość modów rozdaje ich coraz mniej, bo po prostu ludzie wyciągają wnioski ze swoich błędów i ich już nie popełniają.

Co do poszczególnych warnów każdego z was, rozwiązanie leży na linii wy-mod-admin, nie tu. My modzi nie podważamy decyzji innych modów, także nie cofamy czyichś warnów, poza pewnymi odstępstwami. Jest to kolejny temat z cyklu "Jak mnie skrzywdzono".

9. livingfear

livingfear Guest

Jak mnie nie znasz,to się nie wypowiadaj,że jestem jakimś tam ,
    jak to stwierdziłeś no-lifem,

Tu nie jest nic na siłe.
    jest regulamin ,jest ostrzeżenie w temacie napisane dużą czcionką,
    ze piszemy opinie na temat gry,(bo wiem ,że o ten temat chodzi)
    to mają byc opinie a nie offtop,za który pisze również jak byk,ze jest warn!!!
    a nie pytania skad sciagnac ,jak nagrac gre itp.

Za ten tekst do mnie mozesz dostać warna,
    gdyż odebrałem to jako obraza mojej osoby.

kj5

za odpowiedzi na pytanie nie związane z przesłaniem tematu jest warn,
    ,który nazywa się offtop

na Twoim ramieniu,jezeli juz chciałeś pomóc userowi ''świezakowi''
    było wysłanie Na Pw informacji do niego,czy też,raportowanie posta nie na temat.

A nię dalsze offtop -owanie w temacie.

Pisze w tym temacie literami wiekszymi niż Twoja pokrzywdzona osoba.
    ze za kazdy offtop warn,a ty myśłałeś że co pochwałkę dostaniesz?!

To samo sie tyczy warna i tematu od

Bazajaytee

Potem jeden z drugim płacz i skargi:
    jaki to zły mod,
    jak to nie sprawiedliwie!?

A ja mówię tak:

Jak sie nie umie czytać,czy też jest się analfabetą i nie rozumie się czytanego tekstu,
    czy też nie stosuje do poleceń moda ,co czuwa nad porządkiem w swoim dziale,
    Jest warn!!!!!!

Mozesz beczeć jeden z drugim ale ja nie zmienię takiego podejścia.
    Niech admin zadecyduje czy mam rację czy nie?!

Jezeli nie mam i był to nie słuszny warn z mojej strony,to podaje sie do dymisji,
    tak się wyrażę,
    jeżeli natomiast była to słuszna decyzja z mojej strony to:

temat zamknięty
    +

przeprosiny dla mnie za niesprawiedliwy osąd jako
    moda,który nadużywa swojej ''władzy''

10. sheepfucker

sheepfucker Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Zgadzam się z tą wypowiedzią . Ale powiem jak było w moim przypadku : dostałem warna ( 3pkt. bez terminu wygaśnięcia ) za offtop w założonym przeze mnie temacie ( sprzedaż kont do rapida ) a polegało to na tym że dałem "up !" przed upływem 24h co mod Piri uznał za spam i wlepił mi te 3pkt. Kiedy napisałem PW do moda ( Piri ) o cofnięcie tego warna to stwierdził że nie cofnie . Troche się wkurzyłem i z nim delkatnie "pojechałem" na PW . Za co dostałem bana . Ale do czego zmierzam czasem po prostu (niektórzy) szastają warnami na prawo i lewo za byle jakie przewinienie lub po prostu nie zamierzony błąd użytkownika ( np. że pod wpływem emocji napisał zdanie czy dwa nie za bardzo na temat ) . I o to chodzi żeby warny były tylko wtedy kiedy faktycznie jest to konieczne . Bo czasem można skasować jakiegoś niepotrzebnego posta zamiast walić od razu dla autora warna . O to mi chodzi .

11. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    kj5 nie tylko ty dostaleś niesprawiedliwego warna :), nic nie zrobisz, czasami trzeba być mądrzejszym i ustąpić :) pozdro

12. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia

Proszę cię, zwyzywałeś moderatora w pm i jeszcze masz pretensję? Ja bym też bez zastanowienia cię zbanował. A co do tej 2-giej części twojej wypowiedzi to Ameryki nie odkryłeś. W wielu przypadkach userzy są pouczani albo w pm albo w poście. Czasem jednak się komuś oberwie warnem a zwłaszcza za spam i piractwo. I co zrobić w regulaminie nie jest napisane że mod musi najpierw pouczyć tylko ma prawo dać ostrzeżenie a każdy robi co uważa za stosowne i wiadomo że nie da się zrobić tak żeby wszystkich zadowolić bo wtedy warnów by musiało nie być i zobaczył byś jak by to forum wyglądało.

13. sheepfucker

sheepfucker Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Owszem zwymyślałem moda bo raczej wydaje mi się że właśnie w tak błahej sprawie mógł usunąć mój post ( zbyt wczesne napisanie "up !" ) a nie od razu walić mi warna 3pkt. i to bez terminu wygaśnięcia . Chciałem żeby go cofnął . Ale on się uparł i tyle . I chodzi o to żeby po prostu wystawiać warny jeśli jest faktycznie to niezbędne ( np. przekleństwa , wyzwiska , chamski spam i offtop , itp. ) a nie za takie pierdoły jak w moim przypadku , bo za takie rzeczy dawać warna to ( spore ) przegięcie .

14. nakoz

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Proponuję w takim razie wprowadzić całkowity zakaz odświeżania tematów i to we wszystkich działach. Skoro doba jest za długa to wprowadzić do regulaminu całkowity zakaz i traktować wszystkie up-y jako spam. Na wielu forach to obowiązuje. Wtedy nie będzie żadnych nieporozumień i każdy będzie widział za co oberwał. Odświeżanie prowadzi jedynie do nabijania postów bo ile jest takich tematów gdzie nie ma zainteresowania kupnem tylko 20-30 postów o treści up. A jak ktoś chce coś kupić to i tak to znajdzie.

15. kj5

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    tylko jakim oftopem jest pytanie ilu graczy może grać na splicie w dana gre, lub ile trwa jej przejście?

16. nakoz

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia

To zależy od tego o czym jest temat.

17. livingfear

livingfear Guest

wiesz co to jest opinia na temat gry,czyt.Gameplayu?
    czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Ty nie dales opinii z gry.Za to poleciał warn.

Jest jeszcze dział (Gier)''pomoc'' i tam sie zadaje takie pytania,są od tego tematy.A jak pisze,że ma być opinia z gameplayu i wrażenia to tak ma być.

Nakoz chodzi mu o dział w pierwszym wątku.

18. kj5

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Temat Alan Wake - opinie ma za zadanie zbierać opinie oraz INFORMACJE na temat danej gry.Dlatego piszemy tam kto zrobił tą gre(to nie jest opinia) i np. co w niej robimy(TO TEŻ NIE JEST OPINIA) !
    Tak samo z Lost Planet 2 - opinie

19. Pls

Pls Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Panowie moderatorzy, zawsze stoję za Wami bo wiem jak denerwujący i tępi są niektórzy użytkownicy. Dlatego dobrze, że ostro pilnujecie porządku na forum. No ale niestety da się zauważyć że czasem potraficie przesadzić. Jeśli faktycznie temat dotyczył opinii odnośnie danej gry to pytanie o ilość graczy wcale nie jest jakimś dyskwalifikującym offtopem. Z jednej strony pilnujecie żeby nie robił się syf i tematy były "na temat", ale z drugiej strony nieumyślnie wprowadzacie większe zamieszanie. Taka osoba ma założyć oddzielny temat z pytaniem ile graczy może tłuc w daną grę? Później kolejna założy kolejny temat z kolejnym pytaniem, itd? Rozumiem ukaranie kogoś, że przykładowo w temacie "Alan Wake - opinie" pisze z prośbą o podanie linku do ściągnięcia gry - jak najbardziej ok. Ale jeśli ktoś przy okazji zapyta o coś ogólnego na temat gry to ja nie widzę tutaj żadnej zbrodni. Idąc takim tokiem niedługo zaczną sypać się warny za zdanie "Jak sądzicie, dobrze że jest multiplayer w tej grze?", bo ktoś zarzuci, że jest to pytanie a tutaj wyraża się tylko opinie. Myślę, że przynajmniej w tej kwestii powinniście trochę wyluzować.

20. Rurek

Rurek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja na forum byłem od ok. roku. Tak jak na tym koncie zawsze starałem się trzymać regulaminu. Pewnego razu loguje się a tu banned. W ramce powód było coś takiego "pzdr :*" Zaznaczam, że to za czasów "starej moderacji" Jednak widzę, że nowa także planuje wprowadzać państwo policyjne na forum. Efekt jest taki, że strach zakładać nowe tematy i wypowiadać się w postach bo komuś może nie spodobać się avatar lub tok myślenia albo ktoś będzie miał zły dzień. Mylę się? Proszę mnie poprawić. 80% wanów można uniknąć wiadomością na pw albo edytowaniem postu. Np. moderator Liv.. napisał, że mam za dużą sygnaturkę. W takim razie zmieniłem na mniejszą i jest ok. Jednak bardziej kozacki mod mógłby od razu walnąć warma. Tylko pytam PO CO? skoro można po ludzku się porozumieć naprawić błąd bez krzywdy dla nikogo. Trochę chęci ze strony moderatorów a atmosfera forum naprawdę się poprawi.

Ps. livingfear wg. bardzo dobrze wykonujesz swoją pracę. Mówię to w odniesieniu tylko i wyłącznie mojej osoby.

21. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    Jeżeli jest napisane "opinie" to znaczy, że mają być TYLKO OPINIE.

Co do pytań w tych tematach..
    "Na próbę" został stworzony temat "Alan Wake - problemy z przejściem gry" w dziale Pomoc. Jeżeli ktoś ma pytanie, niech zada je w tym temacie, warna z pewnością nie dostanie.

Tematy z opiniami, mają pokazać komuś kto nie grał w daną grę, czy warto ją kupić i co sądzą o niej inni gracze. Jeżeli zamiast opinii będzie tam masa pytań to wątpię, by znalazł tam to czego szukał

Pozdrawiam ;)

Wczytywanie...