1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Odzyskanie GT po banie! Problem!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez sroxer, Listopad 30, 2009.

1. sroxer

sroxer Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam.
    Otóż kupiłem nową konsolę, nieprzerobiona. Podłączona do Live zaktualizowana. Teraz próbuję odzyskać GT i nic, pisze, albo błędne hasło lub E-mail?? Co jest grane na stronie xbox.com, normalnie loguje się tymi danymi, mam Gold'a na rok i dlatego zależy mi n tym koncie. Proszę o pomoc jak odzyskać konto :(

Z góry dzięki.
    Pozdrawiam
    sroxer12

2. Lotnik421 Xbox One

3. sroxer

sroxer Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  4. OmnfG

OmnfG Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    skoro logujesz sie tymi danymi to niemozliwe raczej, sprawdz czy wszystko sie zgadza(duze litery, małe itp) moze sie gdzies pomyliles przy wpisywaniu.

5. Robert de Clair

Robert de Clair Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Możliwe, że podajesz gamertag z błędem
    na Xbox.com logujesz się mail+hasło, więc mniejsze prawdopodobieństwo uczynienia błędu.

Do odzyskania gamertaga musisz podać:poprawny Gametag + mail + hasło

zaloguj się na xbox.com i sprawdź dokładnie gametaga

6. sroxer

sroxer Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Kurde, zarejestrowałem teraz drugie konto na tego E-maila, choć na Xbox.com loguje mnie na sroxer12, a nie sroxer14... A teraz Gdy daję przypomnienie to pisze, że adres E-mail przypisany do GT, czyli nowego na ten sam E-mail... Jest możliwość zmienienia... ?

7. sroxer

sroxer Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Edit. Postanowiłem zrobić nowe konto... Zrobiłem... ciach przez przypadek na ten sam E-mail, tzn. windows live id, ale szybko go zmieniłem. Teraz gdy chce odzyskać konto stare, sroxer12 to wyskakuje, że ten E-mail nie jest powiązany z tym kontem... Choć i tak działa na xbox.com ... Mam golda na rok, więc proszę o pomoc.... Jak dać nowy E-mail przez stronkę Xbox.com, bo zmienianie E-maila kontaktowego nic nie daje...

Wczytywanie...

Poleć forum